Wpis z mikrobloga

@Klepajro: Alez niech jest opodatkowany ale dlaczego pisiory mi zabraniaja, grac u innych? Bo przeciez nie dla mojego dobra xD. Zlodzieje, biora podatek od stawki nawet gdy przegramy, a jesli sie uda wygrac powyzej 2,2k to jeszcze z tego 10% zajebia. I pewnie jeszcze biora nie maly hajs za dopuszczenie bukmacherow do prowadzenia biznesu w Polsce. No ale jakos trzeba ratowac budzet przez okradanie obywateli. A to tylko 1 przyklad, a
@KubaSh: Kiedys gralem caly czas na bet365 zanim polski rzad nie #!$%@? sie w bukmacherke, bo wyhaczyl latwe i duze pieniadze. Tam stawiajac zdarzenie za100zl z kursem za 2,0 mogles wygrac 200, a w Polsce jak w lesie kuzwa. Grajac to samo w zarejestrowanych bukach mozna wygrac 176zl. Wychodzi 24zl mniej i to przy stawce 100zl, zlodziejstwo. Ale pewnie sami bukmacherzy maczali palce w tej ustawie, bo ich zyski #!$%@? w
@Braand: 36% wygranej idzie się #!$%@? przez te pisowskie gówno, jak postawisz 100zl po kursie 1.50 to zamiast 150zl wygrywasz 132zl czyli 36% twojej wygranej #!$%@? ci to #!$%@? państwo XD TYLKO unibet, który ma #!$%@? w te śmieszną ustawę. Piękne jest to, że zablokowali im już 45 kolejnych adresów a oni za każdym razem otwierają nową stronkę z kolejna cyferką a ten śmieszny rząd od lat nie jest w stanie
@iloczyn_kartezjanski: pytanie czy Unibet działa legalnie w Polsce. I czy wyganie jakiejś większej kasy i wypłacenie jej, nie przysporzy więcej problemów niż pożytku.

@KubaSh w każdym przypadku jest to mniej lub bardziej odczuwalne. Ja na przykład nie mam szczęścia do hazardu i co bym obstawił to nie wejdzie, ale są osoby które starają się wyjść na plus. Problem w tym, ze przy rzucie moneta nie maja nawet 40% szans na wygraną.