Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saimonm:
A zwiekszonego zapotrzebowania na słodkie itede,cos?
Znam przypadek gdy typ odstawil alko,a w zamian +15 kg wiecej czlowieka,bo codziennie nachodzila ochota na slodkie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vegetassj1 coś tam słodkiego jem, ale w okresie letnim coś tam się ruszam, więc nie ma tak źle, ale przyszły rok liczę, że będzie lepszy, czekam na wiosnę
  • Odpowiedz
@saimonm: nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie chwala alkusow za to ze juz nie pija. Zlodzieji tez chwalicie ze nie kradna? Alkus ktory rzucil picie jest po prostu normalny, co tu jest do chwalenia? Czy chodzac po ulicy zatrzymujecie ludzi i gratulujecie im ze nie pija? No nie, bo to idiotyzm. Gratulowac mozna komus kto pokonal raka a nie komus kto z wlasnej woli #!$%@? w szyje. Jego rodzinie pogratulujcie a nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@saimonm: ja mam nieco ponad 4 miesiące. Sam z siebie, bez terapii. _I am sober_ mnie codziennie dopinguje.

Hajsu zaoszczędzonego nie odczuwam, samopoczucie lepsze, jakość snu dużo lepsza, sex lepszy i zero kłótni z kobietą w domu.
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Ogólnie słodkie się poleca w walce z alkoholizmem, bo po słodkim nie ma się ochoty na alko.

@saimonm: Mirek, polecam Ci znaleźć terapię grupową. Jestem blisko z osobą, która na taką uczęszcza i to jak grupa daje siłę, to jest niesamowite. Plus dużo łatwiej jest przejść głody (które objawiają się w rozmaite sposoby) czy po prostu dowiedzieć się więcej na temat uzależnienia i jego mechanizmów, jak sobie z nimi
  • Odpowiedz
@saimonm: Wiem, że uzależnienia chodzą swoim torem i sam jako problem uznaję imprezę raz na miesiąc, bo jak pójdę wypić to aż do braku kompanów, lecz jak można egzystować tak na co dzień? Mnie w młodości nawet obrzydzały takie melanże kilkudniowe w wakacje. Żyć się odechciewa później, depresja kilkudniowa. Nawet na smutki mnie nie ciągnie do chlania, ew. jeden wieczór i stop. Szczególnie to, że życia się nie ogarnia dookoła, śmierdzi
  • Odpowiedz
@saimonm: no fajnie tylko niemoge ci dać plusa bo te pedały od wykopu w przeciwieństwie do ciebie cały czas tankuja i nie potrafią sobie z tym poradzić.

PS. Gratulację.
  • Odpowiedz