Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 98
To strasznie przykre i obrzydliwe jaki gen przegrywu ten grubas zaszczepił w tych chłopakach..

- Zieliński myślący o tym, żeby prosić przeciwnika o litość.
- Szczęsny mówiący, że mecz z Argentyną będzie przegrany. Nawet jeśli to hehe żarty, to porządny trener wpoiłby im taki mental, że baliby się nawet w żartach coś takiego pomyśleć.
- Krychowiak z góry mówiący, że nie będziemy ładnie grać bo nie umiemy i nie mamy kim i #!$%@?.
- Lewandowski chodzący po meczu za Messim i przepraszający go, że śmiał go lekko szturchnąć w sytuacji, kiedy jedna bramka dla Argentyny wyrzuca nas z turnieju..

Tymczasem reprezentacje jak Japonia, Korea, Maroko, Australia i inne gryzą trawę i potrafią walczyć jak równy z równym z potęgami piłki, kiedy my za sukces uznajemy wymęczone 2:0 z Arabią, po tragicznym błędzie obrońcy Arabii i wybronieniu karnego przez Wojtka, oznajmiając w mediach, że awans to zasługa grubasa..

Smutno się na to patrzy, a jeszcze smutniej się robi kiedy człowiek sobie uświadomi, że gruby zostanie na stanowisku przynajmniej na kolejne 2 lata..

#pilkanozna #mecz #reprezentacja #cm711
Pobierz Beeercik - To strasznie przykre i obrzydliwe jaki gen przegrywu ten grubas zaszczepił...
źródło: comment_1670107992yIJsyGhfbGJjjeLwJUDOod.jpg
  • 11
Szczęsny mówiący, że mecz z Argentyną będzie przegrany. Nawet jeśli to hehe żarty, to porządny trener wpoiłby im taki mental, że baliby się nawet w żartach coś takiego pomyśleć.


@Beeercik: "pamiętam, że wróciłem do hotelu i powiedziałem – o, aferka. Przecież ja czegoś takiego nie powiedziałem. Ale ja przysięgam na moje zdrowie, że chciałem powiedzieć "ja nie twierdzę", a powiedziałem "nie ukrywam""

Zresztą zarzucanie Szczęsnemu genu przegrywu po tych 3 meczach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
"pamiętam, że wróciłem do hotelu i powiedziałem – o, aferka. Przecież ja czegoś takiego nie powiedziałem. Ale ja przysięgam na moje zdrowie, że chciałem powiedzieć "ja nie twierdzę", a powiedziałem "nie ukrywam""


@Brzychczy: Fatalne przejęzyczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie zarzucam Szczęsnemu nic po tych 3 meczach, ale dokładnie widać jaką narrację wprowadza trener - jesteśmy słabsi i nie mamy szans inaczej niż stawiając busa w polu
dokładnie widać jaką narrację wprowadza trener - jesteśmy słabsi i nie mamy szans inaczej niż stawiając busa w polu karnym


@Beeercik: Jako reprezentacja słabo radzimy sobie z wyprowadzeniem piłki pod pressingiem (nawet z San Marino u Sousy tak straciliśmy bramkę), mamy mało zwrotnych obrońców więc bronimy się blisko pola karnego, nastawiamy się na kontraataki bo mamy na tyle talentu w ataku, że można liczyć na to że coś strzelą mając niewiele
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy: Jak ma nam wyjść szybka kontra jak mamy #!$%@? przyjęcie i podania XD jeśli przy przyjęciu zawodnikowi odskakuje piłka na 2 metry to nim ja opanuje to jesteśmy spóźnieni kilka sekund względem przeciwnika, później podanie nie jest w tempo wybiegającego zawodnika (o ile ktoś się w ogóle #!$%@? ruszy XD) więc kończymy nasza kontrę strata piłki lub cofnięciem do Szczęsnego...
jak mamy #!$%@? przyjęcie i podania


@bear2112: dokładnie, no ale to jest kiepski argument za przyjęciem innej taktyki (bo inne opierają się jeszcze bardziej na przyjmowaniu i podawaniu) tylko świadectwo #!$%@?ści naszych piłkarzy. Pytanie ile w tym winy Michniewicza i poprzednich trenerów, że piłkarze są tacy niedokładni i nerwowi w kadrze w wielkich turniejach a ile zawodników.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brzychczy: jeśli byli by #!$%@? to grali by w jakiś gówno klubach. Jeśli grasz na konkretnych pozycjach w konkretny sposób który szlifujesz na treningach to sporo rzeczy robisz automatycznie. Jeśli nagle przychodzi ktoś i każe ci grać zupełnie inaczej to pojawia się nerwowość i niepewność powodująca błędy. Jeśli dodatkowo selekcjoner wychodzi i publicznie mówi że ma samych leszczy bez skilla to psycha siada. W reprezentacji nie ma aż tyle czasu na