Wpis z mikrobloga

w jakim wieku zdaliście sobie sprawę, że jest over dla was? podstawówka, gimnazjum? Od początku czuliście, że nie dla chłopa normickie życie, czy uświadomiliście to sobie dopiero z czasem?
#przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@Jedwabnik43: Na początku liceum, gdy wszyscy szybko się zaprzyjaźnili, a mnie po miesiącu niektórzy nie kojarzyli, że chodzę z nimi do klasy. Niedługo później odkryłem tag i tak już tu zostałem. Całe liceum przetrwałem w samotności.
  • Odpowiedz
ehh ilu chłopów tyle przeżyć, jeden od małego wie, że over, drugi copuje aż do czasów praktycznie już dorosłych i dopiero wtedy przekonuje się, że over, ale wszystkich jednak łączy ten przegryw ehhhhh taki los już chuopski
  • Odpowiedz
@Jedwabnik43: podstawówka, w pełni świadomy byłem już ok. IV-V klasy. Odstawałem od początku, ale do 10. roku życia nie myślało jeszcze zbyt wiele o hierarchiach i tego typu rzeczach. Czuło się już wprawdzie, że coś jest nie tak i że jesteś traktowany gorzej, było Ci smutno, gdy ktoś Ci z Ciebie zadrwił (do tej pory pamiętam smutek po wyśmianiu ma balu przebierańców w II klasie), ale nie zdajesz sobie sprawy z
  • Odpowiedz
@soyunmago: "Kilka osób mi pisało, że to dobrze, bo przynajmniej się nie ośmieszałem spermieniem do dziewczyn"
to trochę cope na zasadzie tak jak np. rodzice mówią coś w stylu, że lepiej, że jesteś grzeczny, słuchasz się, nie łamiesz zasad, ale po latach zauważasz, że właśnie te wszystkie normiki, które postępowały totalnie na opak, tj. łamały zasady, nie słuchały się nauczycieli/rodziców odnoszą właśnie największe sukcesy i mają najwiękze powodzenie i to właśnie
  • Odpowiedz