Wpis z mikrobloga

Patrzajcie jaka wrzutka propagandowa -
Rosjanie tiwerdzą, że Ukraińcy siła wsadzaja ludzi do czołgów, a potem spawają włazy i wysyłaja takie czołgi w strone rosyjskich pozycji. Ukraińcy celowo odwracaja wieże działem do tyłu i tak podjeżdżają pod Rosjan i alfabetem morsa wystukują sygnał S.O.S o pancerze, a dobrzy Rosjanie ich ratują.

Ukraińscy czołgiści powoli podjeżdżają na pozycje rosyjskie w czołgach zespawanych z zewnątrz i poddają się, wystukując sygnał SOS od wewnątrz na pancerzu. O tym powiedział oficer rosyjskiego wywiadu sił specjalnych Zachodniego Okręgu Wojskowego we wsi Nowoselowskaja LPR.

„Wiele załóg czołgów – spotkałem się z obydwoma fotografiami i sam to widziałem – odwraca wieżę (z działem) do tyłu, powoli podjeżdża na nasze pozycje i zatrzymuje się, wyłącza silnik. Z czołgu słychać krzyki i uderzenia. Przeważnie wybijają trzy krótkie – trzy długie – trzy krótkie, czyli sygnał SOS” – wyjaśnił.

Według oficera wywiadu czołgiści są siłą przerabiani na zamachowców-samobójców, ale pomagają im rosyjscy technicy, wyciągając ich z gotowanych pojazdów bojowych


#ruskapropaganda #ukraina #rosja
  • 18
po komarach roznoszacych nieznana chorobe i atakujacych tylko rosjan przyszedl czas na zaspawane wlazy, aneksje zachodniej ukrainy przez polske czy 11 tysiacach zabitych polskich najemnikow.


@uszyk90: W 2014 byli jeszcze Amerykanie desantowani ze śmigłowców i gwałcący krowy na Donbasie. Mieli je znajdywac po śładach i dlatego miejscowi aby je ukryć zakładali im gumiaki na raiccie.
No i murzynki łapiacy ludzi w siatki ciągniete przez helikopter.