Wpis z mikrobloga

  • 13
M. 29 Katowice

Zgłoszenie 0b2c5e8790fc7e26 z dnia 2022-12-02 15:14:39

Imię: M.
Wiek: 29
Miejscowość: Katowice

Kim jestem?
Nikim.
Ot, żyję sobie życiem nastolatka z amerykańskiego sitcomu. Za dnia siedzę w biurze na pełnym etacie. Jeżdżę na gapę autobusami, ale nie, że jestem złodziejem tylko po prostu z mandatów płacę mniej podatku i więcej pieniędzy wpływa na rzecz przewoźnika, osiem gwiazdek. Noce spędzam w innych światach, dopóki nie zasnę z książką pod twarzą. Walczę ze złośliwymi ludźmi, biję się z myślami, palę mosty. Największe moje minusy to wysoka wrażliwość, czasami drę mordę w miejscach publicznych i brak wstydu. Jak mnie weźmiesz na jakiś ramen z błonnikiem to przez kolejne dwa tygodnie będę radośnie wygrywć Ci pieśń trawienną mojego ludu.

Wygląd
Polska, kartoflana morda XD
Dziadek od strony mojej mamy łysiał od czubka głowy.
Dziadek od strony mojego taty łysiał od zakoli.
Ja... No cóż, noszę czapki. XD
Ważę 180 kg, mam 80 cm. Czekaj, moment, źle mi się do Excela wprowadziło. A dobra, niech zostanie.
Postura umiarkowana, nie jest źle, ale też nie ma się nad czym zachwycać. Rozmiar penisa nieadekwatny do pewności siebie.

Zainteresowania
Trenuję sztuki walki, ale nie chcę mówić, że jest to kung fu, bo od razu znajdziesz moją szkołę, a w konsekwencji mnie. Czytam książki, ale jeszcze więcej kupuję. Po prostu jestem na tym etapie życia, gdzie mam energię, mam pieniądze, a brak mi czasu. Ciągle słucham muzyki, jak tylko mogę. Umiem rozmawiać za pomocą piosenek. Chętnie wyskoczę z Tobą na łyżwy do spodka, pójdę do kina studyjnego lub napiszę Ci wiersz.

Czego oczekuję?
To nie ma tak czego się oczekuje, bo co ja mam napisać?
Oczekuję po pierwsze: ażeby charakter twój był nieskazitelny
Oczekuję po drugie: ażeby każdą niedziela była wspólna
Oczekuję po trzecie: ażeby można było za pierś potrzymać.

Według mnie relacje nie opierają się na spełnianiu oczekiwań, szukaniu wzorców i odhaczaniu tego co dobre czy złe. A tym bardziej jak się czegoś szuka to ciężej znaleźć. Babcia mi tak mówiła. Teraz nie żyje niestety, ale jednak mówiła mądrze.

Najważniejsze według mnie jest to, co jest naturalne. Naturalny jest szacunek, naturalne jest wsparcie w związku, no to chyba, że takie naturalne rzeczy mam wymieniać to mogę wymieniać.

Jeśli można mieć życzenie, które sprawiłoby, że byłoby mi miło to poprosiłbym o brak ciśnienia w tym świecie pełnym zgiełku.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wycieczka pociągiem do Bielska-Białej.
Wizyta w McDonaldzie po lody z polewą.
Wygłupy w empiku i czytanie losowych fraz z losowych książek.
Całowanie w miejscu publicznym, które zgorszy gapiów tak bardzo, aż będą nam zazdrościć.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Nie zawarłem
Nie spłodziłem
Nie produkuję i nie zażywam

Niestety, jeśli masz kota to nie będziemy mogli się spotykać.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykatowice #mirekszukamirabelki
  • 4