Wpis z mikrobloga

walki na fame 17 kolejność tak+/- (piszcie jak coś wiecie, że jednak którejś z tych walk/zawodników ma nie być i piszcie kto ma walczyć)

Ferrari VS Łaszczyk (100%)
Fabijański VS TBA
Tańcula VS Wiewiór (100%)
Muran VS Zadora (100%)
Czarek VS Gimper (90%)
Mandzio VS Karolek (?)
Wrzosek VS Szeliga (prawdopodobnie)
Filipek VS R.Karaś (100%)
Natan VS DaroLew (prawdopodobnie)
Liza VS TBA (?)
TBA VS TBA

Teraz we freakach jest tendencja spadkowa i część ludzi mówi, że Freaky im się przejadają, więc Fame będzie chciało mocną karte walk zrobić, uważam, że ta karta która wyżej która mniej więcej taka będzie, zapowiada się na #!$%@?ą karte.
#famemma

w skali 1-10 jak oceniasz najbliższą kartę walk która będzie +/- tak wyglądać?

  • 10 6.4% (15)
  • 9 9.9% (23)
  • 8 11.2% (26)
  • 7 17.6% (41)
  • 6 13.7% (32)
  • 5 10.3% (24)
  • 4 6.4% (15)
  • 3 9.4% (22)
  • 2 1.7% (4)
  • 1 13.3% (31)

Oddanych głosów: 233

  • 25
@Arbuz29: mordo, napisałem przy tej walce (100%), a ja wiem co pisze, Zadora cały czas wrzuca filmiki z treningów i oznacza famemma, w opisie z tydzień temu pisał, że za 1.5 miecha wraca do klatki i w komentarzach pisał, że z Murańskim walczy
@Legit_Info_12: Generalnie meh ale patrząc na ostatnie gale to nawet okej co jedynie brakuje jakiegoś duzego influ na jakiś co main żeby ściągnął dzieciaków. Zadora/Muran nie rozumiem dlaczego i po co ale okej, Natan i czarna fagata do śmieci, wstyd. 6-7/10
@yksjak czemu nie rozumiesz Muran vs Zadora? Przecież to będzie jeden z największych konfliktów xd Zadora to ten co afera była, że Murań poszedł 1 raz na jakiś trening i trener(Zadora) go #!$%@?ł bo Muran kozaczyl, że kotem jest, Zadora mówił, że nie #!$%@?ł go na tym sparingu i wrzucił filmiki z tego jak "fejk szoty" obok leżącego Murana robił a Muran piszczał zasłonięty i obsrany xdd jeszcze telefon Zadora se odpal
@Legit_Info_12:
Ferrari VS Łaszczyk Tutaj spoko zestawienie tylko pytanie jak z dymami
Fabijański VS TBA Miejmy nadzieje ze seba nie zawiedzie i będzie ozdoba 2:0
Tańcula VS Wiewiór Nudy na konferencjach walka wiadomo wiewior będzie szedł w parter i leżał przez 3 rundy. Jak jakimś cudem tancula wygra to ego #!$%@? poza skale.
Muran VS Zadora Dobre konfy a na walce Muran dostanie w #!$%@?
Czarek VS Gimper Stypa na konfach
@Legit_Info_12: Nie znałem kompletnie tego konfliktu+wole patałachów bez umiejętności w oktagonie niż dawanie zawodowcom walk we freakach ale może młody zaskoczy jak nie będzie mma¯_(ツ)_/¯ Brakuje tylko jakiegoś #!$%@? od czajnika, bo to nowi ulubieńcy bombla wiec nie zdziwi mnie tu pojawienie się któregoś