Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wykopków, którzy piszą, że 30 dni obowiązkowych ćwiczeń wojskowych to w-f i w zasadzie to nic takiego, a "pipki płaczą".
Jak bezwartościowe musi być wasze życie, aby pisać coś takiego? Serio, współczuję tak gównianego życia, że 30 dni spania z kilkoma obcymi chłopami w pokoju, bycie na rozkaz trepa i utrata wolności nie robi wam różnicy
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 92
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Z mojej klasy w liceum zazwyczaj na WAT poszły osoby o umiejętnościach poniżej średniej klasowej. Wcale nie trzeba jakichś większych umiejętności, aby zostać nawet oficerem.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Przecież nadal utrzymuję z nimi kontakt, rzadki bo rzadki, ale utrzymuję. Jedynie co się zmieniło, to że więcej piją i dużo więcej przeklinają. Generalnie zmiana na gorsze
  • Odpowiedz
@Sloneczko: a co mnie obchodzi konstytucja xD? ja nic nie podpisywałem i mam to w piździe, nie jestem #!$%@? niewolnikiem, żeby tylko dlatego, że urodziłem się w p0lsce być temu państwu cokolwiek dłużnym. wystarczy już, że płacę mnóstwo podatków i nic od tego kraju w zamian nie dostaję (inb4 edukacja)
mamy wojsko zawodowe, kto chce zostać żołnierzem niech zostaje, do tych ludzi nic nie mam
  • Odpowiedz
@seanconnery no widzisz, nie podpisywales a musisz jej przestrzegac i nikogo to nie interesuje co Ty chcesz, za kogo sie uwazasz, jakie masz plany i ile Ty to nie placisz podatkow. Serio - nikogo, wezwanie, stawiasz sie, ubierasz w mundur i po 33 dniach wychodzisz. Nie masz nic do powiedzenia.
  • Odpowiedz
@Sloneczko: To niech sobie idzie kto chce, a nie wszystkich na siłę.
Rzuć wszystko i idź przepieprzyć 33 dni na jakimś państwowym gównie, bo armia, na którą płacisz w podatkach, #!$%@? daje.

nie znasz konstytucji?

Jak przychodzi do wyboru "Ja" vs "kraj", to zawsze "Ja" będzie na pierwszym miejscu, jeszcze w takim bajzlu jak bolandia. Jest sporo ładnych krajów, gdzie państwowy nieudolny aparat da dupy ze znalezieniem jakiegoś typa co się
  • Odpowiedz
@Sloneczko: Żebyś się nie zdziwił, trepku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Masz mentalność robaka w roju, idź tam na capstrzyk czy co tam trepy w koszarach robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Reretos: tbh gdyby to było na zasadzie 8h na miejscu, zwrot kosztów dojazdu, wyrównanie do pensji i ustalone, że np. musi to być możliwie blisko miejsca zamieszkania to można by to tak odebrać. Ale wyprowadzić się na miesiąc do koszar - daj spokój.
  • Odpowiedz
a wiec jednak tych 30stu dni z obcymi chłopami w jednym pokoju sie boisz pipko. Nieobcy by cie nie bili :) a tu jest szansa, ze w pysk dostaniesz za niesubordynacje. Na wykopie z wersalki mamy to mogłeś popyskowac, ale w jednym pokoju z obcymi chłopami to nie przejdzie. Zapierdālaj na siłownie. Masz jeszcze chwile. Moze zdazysz formę zrobić zanim koledzy w wojsku ci ją zrobić pomogą. I koniec z anime.
  • Odpowiedz
Zapierdālaj na siłownie. Masz jeszcze chwile. Moze zdazysz formę zrobić zanim koledzy w wojsku ci ją zrobić pomogą.


@dnljr: ciekawe, jak te mięśnie z siłowni pomogą, amebo, jak ci ten chłopaczek, co go tak gnoił będziesz, poderżnie w nocy gardło. Powodzonka!
  • Odpowiedz