Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wykopków, którzy piszą, że 30 dni obowiązkowych ćwiczeń wojskowych to w-f i w zasadzie to nic takiego, a "pipki płaczą".
Jak bezwartościowe musi być wasze życie, aby pisać coś takiego? Serio, współczuję tak gównianego życia, że 30 dni spania z kilkoma obcymi chłopami w pokoju, bycie na rozkaz trepa i utrata wolności nie robi wam różnicy
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 92
  • Odpowiedz
jak ci się podoba zabawa w wojaczkę


@s---k: umiesz czytać ze zrozumieniem wychodku? możesz powoli składać literki jak cię przerasta nie spiesz się.
  • Odpowiedz
@Simfecstio: ale właśnie o to chodzi - ponad 10 lat temu jak byłem gówniarzem raczej nie byłoby problemu z takim szkoleniem. Kurde jestem ostatnim rocznikiem który się łapał jeszcze na obowiązkową służbę wojskową. Jak bym tego chciał to poszedłbym na przeszkolenie w czasie studiów.
Teraz jestem stary chłop z rodziną, obowiązkami i zobowiązaniami finansowymi. Wycięcie miesiąca z życia jest problemem i próba jakiegokolwiek ściągnięcia dorosłych ludzi z ułożonym życiem i obowiązkami
  • Odpowiedz
@Reretos: mamy kryzys, niektórzy ludzie naprawdę ledwo wiążą koniec z końcem, a ktoś z dupy może być pozbawiony jednej pensji, bo przecież pieniądze się z nieba biorą. Za to politycy, którzy wszystkie wojny wywołują są zwolnieni z ćwiczeń i całego gówna. Żenada po prostu, powinni ten cały PiS w orbitę wyebać
  • Odpowiedz
@karollq: Pensję zwracają do 2,5x średniego miesięcznego wynagrodzenia. Oczywiście dla tych na umowie o pracę, ci na zleceniach/dziełach/B2B mieliby problem.
  • Odpowiedz
@Reretos: Ale czy ten zwrot następuje w terminie wypłaty wynagrodzenia? Czy dziś Cię pozbawiają kasy, a Ty się ubiegasz o zwrot, który dostaniesz za 3 miesiące? I tak jak piszesz, że nie wszyscy są na uopie
  • Odpowiedz
@zjadlbym_gulasz: Ponoć da się wracać czasami na ćwiczeniach wojskowych zwłaszcza na weekendy. Ale to tylko jeden z punktów o śnie się nie spełni. Nadal jest masa powodów, aby tam nie chcieć iść
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Reretos: patusy które by ten czas przeznaczyly i tak na ćpanie, granie, chlanie i orzegladanie wykopu uwazaja to za przygodę i myślą, że kazdy ma takie gowniane zycie jak oni i trzeba rownac do ich #!$%@? poziomu wszystkich
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reretos: mam nadzieję, że ci którzy tak pisza w czasie wojny zostaną wyslani na front i szybko zgruzowani kiedy ja w uk bede popijał herbatkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reuters: a i piekne jest to, że dyskusja zapewne tutaj taka sama jak w Rosji po mobilizacji, Polaczki myślą że sa lepsi, a zachowuja sie tak samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Artur_w: Od początku wiedziałem, że tak będzie, więc żałośnie wyglądało czytanie komentarzy ludzi, którzy się naśmiewali z Rosjan zmuszonych do służby. To jest brudna gra, trzeba kalkulować co jest najlepsze w danej chwili
  • Odpowiedz