Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wykopków, którzy piszą, że 30 dni obowiązkowych ćwiczeń wojskowych to w-f i w zasadzie to nic takiego, a "pipki płaczą".
Jak bezwartościowe musi być wasze życie, aby pisać coś takiego? Serio, współczuję tak gównianego życia, że 30 dni spania z kilkoma obcymi chłopami w pokoju, bycie na rozkaz trepa i utrata wolności nie robi wam różnicy
#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 92
  • Odpowiedz
@Reretos do szeregu kocie, nikogo nie obchodzi Twoje zdanie, jak dalej bedziesz filozofował to cała Twoja kompania bedzie biegać 20km nago w nocy po lesie i chłopaki po wszystkim pewnie chetnie Ci podziekują.
  • Odpowiedz
@Reretos: @thewickerman88: Możecie mówić, ale to tak jakbyście rozmawiali z psem, tylko gorzej bo trepy mają zakute łby.
To jest dosłownie ten poziom janusza z wąsem i fabryką garnków- ich codzienne życie jest jak papier toaletowy z makulatury - szare i cierpkie, a do tego do dupy.
Przez to widzą to tępe wojsko jako wybawienie - to jest dosłownie odpowiednik mokrego snu kucy i innych januszy wojny, gdzie wszyscy "zaczęliby
tellet - @Reretos: @thewickerman88: Możecie mówić, ale to tak jakbyście rozmawiali z ...

źródło: comment_1670093616kh3bXnpcLwSuSRShhDiQJH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przykra sprawa, od zawsze żyjecie (tak jak ja) w Polsce i dalej się łudzicie, że macie jakieś prawa? XD.

Tylko kontakty i znajomości.
  • Odpowiedz
i chłopaki po wszystkim pewnie chetnie Ci podziekują.


@Sloneczko: Po czym na najbliższych ćwiczeniach ich odpali z automatu, tak jak to robią "te ciche dzieciaki z których się nabijały lokalne sebki" w amerykańskich szkołach i skończy się pisowska rekonstrukcja PRLu.
Obejrzyj sobie film Kroll to zobaczysz jak ten twój system świetnie działał xD
  • Odpowiedz
@kipowrot: Kasę zwracają przynajmniej do pewnego momentu i ludziom na umowie o pracę.
Ale wyobraź sobie ludzi np. na zleceniach albo i lepiej B2B z potężnymi karami w umowie A jest więcej sytuacji życiowych, które byłyby tragiczne w skutkach. Niby można się odwołać, ale wtedy twoje życie zależy od decyzji trepa.
  • Odpowiedz
@Reretos jestem na b2b, gdyby coś tfu tfu to będę paręnaście k w plecy, ale no zakładam, że nie zrujnuje mi to życia.
Powiedz mi komu miesiąc życia, czyli 1/900 cokolwiek zmieni.

Będą najwyżej niedogodności. I wolalbym nie dostać, potem będę się starał coś ściemnić, najwyżej pójdę.
Ale kurde żeby ćwiczenia mi zrujnowaly życie?
Aż takie posklejane z gówna nie jest.

Trochę przesadzają tu wykopki. Takie moje zdanie, a też bym się
  • Odpowiedz
@tellet na naiblizszych cwiczeniach to odpalic on moze kupe w gaciach, o ile bedzie mial na to wystarczająco duzo siły aby sprawnie posługiwać sie zwieraczami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sloneczko: no widzę że rozmawiam z takim, co takie ćwiczenia już miał odbyte, to się nie będę kopał z koniem. Jak dobrze wiemy, takie klocki lubią pływać razem i łączą się w kupy, więc wojo idealnie pasuje takie grupowanie patusów, których życie jest wartę karton mleka.
  • Odpowiedz
@tellet okej, cała kompania moze isc pod prysznic i na kolacje, poborowy Tellet-filozof jeszcze 20 okrążeń, 30 pompek i pozmywasz po chłopakach a potem mozesz isc pod prysznic i kolacja.
  • Odpowiedz
@tellet "bohaterow" ceni sie najbardziej, wierz mi, ze złamią Cie w 3 minuty, mają do tego środki. Nawet powiem Ci, ze gdybys chcial powiedzieć "nie" to nie bedziesz miał ku temu okazji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Reretos: to jest mentalna kacapia kultywowana przez tych samych polityków którzy się na niej wychowali i w kacapii mieli szkolenia jak rządzić krajem. Niestety przeniosło się tego pełno na boomerskie pokolenie, dlatego w tym kraju jeszcze długo nie będzie normalnie i pisze to jako boomer.
  • Odpowiedz
@seanconnery bojkotu bo? Nie nie znasz konstytucji? Bo masz problemy z subordynacją? Bo musisz stawiac na swoim? W wojsku masz normalnych ludzi, dla ktorych jak Ty bedziesz normalny to wszystko bedzie dobrze. Polecam Ci oraz koledze @tellet zobaczyc film ktory zalaczam tutaj. Ten gosc ma o ile sie nie myle 21 lat. Jest ulozony, inteligentny, wykształcony i zna kilka jezykow. W WP jest podobnie plus u nas ludzie sa o wiele bardziej
  • Odpowiedz