Wpis z mikrobloga

@JanDzbanPL: nie pramwda
Gdzie som moje prawa menszczyzny cheems.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja to serio jak czytam te wysrywy to nie wierzę że mijam takie osoby na ulicy.
Żyją nie w dżungli tylko w państwie gdzie od wieków musieliśmy się #!$%@?ć o swój kawałek ziemi, ale wychowywanie ofiar losu właśnie takie zbiera żniwo.

Będzie plakał, narzekał odgrażał się że wyjedzie ale nie wyjedzie bo nie ma
@pz2kk: ale jeśli tak jest, to jest to skowyt użytkowników których z jakichś powodów wrzuciłem na czarną. W tym roku główny powód to onucowanie lub bycie konfederatem. W takim wypadku nie dziwi mnie ten skowyt, bo to były osobniki które powielały ruską propagandę i nic dziwnego że zachowują się tak jak się zachowują.
@Bronek55: Idź potrać kontakty, strać płynność finansową na kilka miesięcy i dołóż do tego upodlenie życia w chlewie z sebixami których zazwyczaj unikasz, na pewno to będą zarąbiste doznania. Jak będziesz wracał to nam wszystkim opowiedz, chętnie posłuchamy.

Po 2 śmierdzi fake na kilometr

Fake czy nie, póki co bardziej wychodzi że nie fake, ale tych naszych orłów w rządzie to nigdy nie wiadomo co próbują przepchnąć, trzeba działać zachowawczo bo
Jak się jest dzbanem robakiem wegetującym w kraju to perspektywa wyciągnięcia miesiąca z życia nie wydaje się zła. Dla każdego innego rozumnego człowieka taki miesiąc to poważne komplikacje w życiu których pewnie nawet nie da się odkręcić


@Wyrewolwerowanyrewolwer: a mozna zapytac co szanowny pan takiego waznego i pozytecznego dla ludzkosci robi, ze swiat sie zawali bez ciebie w miesiac?