Wpis z mikrobloga

@moll:

nakręcając spiralę strachu, bo debil puścił fejkowe pisemko na wypoku?

Nom, a ppłk Daniel Jurewicz, szef Wojskowego Centrum Rekrutacji w Sieradzu, który to potwierdza pewnie troluje, nic tylko mu pogratulować.

Wspomniane rozporządzenie określa również, że na obowiązkowe ćwiczenia WCR może powołać osoby bez przeszkolenia wojskowego i taka sytuacja ma obecnie miejsce. W poprzednich latach sytuacja związana z Covid trochę ograniczyła możliwości prowadzenia szkolenia. Teraz jednak sytuacja wraca do normy i
@Polnischefuhrer: w razie wojny to ja się wieszam na najbliższym drzewie, nie wiem jak wy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo nawet nie bo w takim wypadku moja bliska odległość do ukrainy sprawi, że ruskie rakiety zabiją mnie przed listem od WKU xD
@dankpods: w razie wojny to ja się wieszam na najbliższym drzewie, nie wiem jak wy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo nawet nie bo w takim wypadku moja bliska odległość do ukrainy sprawi, że ruskie rakiety zabiją mnie przed listem od WKU xD


Jprdl. Jak Ty jesteś facetem bez depresji to ja nie wiem co oni co zrobili w procesie dojrzewania i co zrobił Ci ten zniewieściały system