Wpis z mikrobloga

@skitarii: Weź panie bohater skończ #!$%@?, bo to ty skomlesz jak szczenię. Nie podoba się to jedz za granice i dalej wrzucaj na wykop posty na wykop
  • Odpowiedz
Weź panie bohater skończ #!$%@?, bo to ty skomlesz jak szczenię. Nie podoba się to jedz za granice i dalej wrzucaj na wykop posty na wykop


@luji: gdzie ja skomlę? Ja się tylko śmieję z nieudaczników, którzy łeb spuszczają gdy słyszą o poborze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DenNarcoSmurfen:

Tak swoją drogą to gdyby dotyczyło to kobiet to już na ulicach by były protesty, mężczyźni wolą jednak żreć się między sobą


To wykopki się żrą między sobą, a nie mężczyźni. Wykopki to szczególny typ - do dzisiaj wyśmiewają próbę protestu kolegów pod sejmem, albo krytykują strajk kobiet
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: Widać to też po mainstreamie niestety

Jakiś mireczek może trollował, może nie, ale wg jego wersji, media największe zainteresowanie przejawiały jak była możliwość że to jeszcze jedno łamanie prawa przez PiS. Jak okazało się że prawdopodobnie wszystko jest zgodne z prawem, temat ucichł

Tak samo jak wszystkie woke gazetki miały problem z tym że transkobiety nie mogą wyjechać z Ukrainy. Kompletnie ignorująć fakt że miliony innych osób, też nie. Ale
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: więc może tym razem, zamiast oglądać się na kobiety zróbmy coś z tym. Mam dużo wolnego czasu i bardzo chętnie zajmę się tą sprawą i namawiam do tego, też Was. Nie dajmy się kolejny raz wyr*chać.
  • Odpowiedz
nie bój się, nikt nie będzie ci kręcił wora.

Najpierw musiałbyś mieć jaja.


@Willy666: według ciebie jaja są po to, żeby koledzy z wojska je w łapy brali? XD

Kryptopedzie i ich fantazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz