Wpis z mikrobloga

@Adolf_Cartman: w Warszawie mieszkam, postaram się zrobić tyle co mogę w tej sprawie, lecz nie do końca się na takich rzeczach znam i potrzebowałbym pomocy, jeżeli byłbyś Ty lub ktokolwiek chętny mi pomóc to zapraszam na pv
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DenNarcoSmurfen: ja bym poszedł, i nawet bym #!$%@? zapłacił, jakby to było prawdziwe szkolenie a nie froterowanie linoleum, czyszczenie kibli i pastowania józefów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bronią 30 dniowego niewolnictwa pod pretekstem „nauki męskości” xD Jak tam kręcenie wora w wojsku?

@DenNarcoSmurfen:
Najlepsze jest to, że te pokolenia które miały obowiązkowe wojo, to w większości badna nieudaczników. Mówię tutaj raczej o tych, któzy byli zbyt mało zaradni, by przed wojem uciec i ich największe osiągniecie w życiu, to wojsko.
Wielki problem wyszukac roboty, mała zaradność, wieczne narzekanie.
I ich jedyne "ciekawe" historie jakie mają do opowiedzenia, to
  • Odpowiedz
@Adolf_Cartman uważam, że discord na początek będzie w porządku, tylko jako miejsce do zebrania osób, które pomogły by w organizacji. Pod tagiem protest jest dosyć świeży post, już ktoś mnie wyprzedził z inicjatywą, zachęcam do zajrzenia tam.
  • Odpowiedz
@DenNarcoSmurfen: W przypadku kobiet też #!$%@? by z wyszedł ze strajkiem, gdyby naczelne opozycyjne media wszystkiego nie zorganizowały i nie zagoniły ludzi. Myślisz, że kobiety są takie ogarnięte, że wszystko oddolnie zrobiły, a faceci to debile? xD Po prostu wszystkie media i jakiekolwiek ważne osoby mają mężczyzn w piździe, dlatego nawet słowem nie usłyszysz w TVN, że trzeba protestować.
  • Odpowiedz
kobiety jak widać potrafią się zorganizować, jak to świadczy o facetach?


@Maldibon: Gdzie się kobiety potrafią zorganizować? "Kobiety" potrafią się zorganizować tylko wtedy, kiedy za organizacją stoją silne lewicowe, z ogromnymi budżetami organizacje. Trudno, żeby przegrywy miały taką organizację xD
  • Odpowiedz
mężczyźni wolą jednak żreć się między sobą


@DenNarcoSmurfen: nie do końca, mężczyźni także bardziej wspierają kobiety niż kobiety mężczyzn:
- czy przywrócić zasadniczą/obowiązkową służbę wojskową - 49% kobiet na tak (ibris, luty 2022)
- czy kobieta powinna mieć prawo do przerwania ciąży do 12 tygodnia - 64% mężczyzn na tak, 25% na nie (ipsos, listopad 2020)
  • Odpowiedz
@little_muffin: Trudno żeby było inaczej jak chociażby systemowo wymaga się więcej od mężczyzn chociażby w pracy, gdzie częściej są delegowani do prac fizycznych i niebezpiecznych, są dyskryminowani chociażby wiekiem emerytalnym, mniejsza dostępnością do zdrowia, wymaga się od nich utrzymywania innych. Ale wiadomo wygodnie żyć w kraju w którym jednocześnie korzysta się z pomocy dla kobiet, w duchu równouprawnienia i równych praw i jednocześnie wymaga się tradycyjnych ról meskich. Każdy problem kobiet
Szalom - @little_muffin: Trudno żeby było inaczej jak chociażby systemowo wymaga się ...
  • Odpowiedz
są delegowani do prac fizycznych i niebezpiecznych


@Szalom: hmm no nie wiem... Moze ma to jakis zwiazek z roznicami biologicznymi, wieksza masa miesniowa czy iloscia testosteronu... Hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do rol spolecznych - najpierw facet powinien byc w stanie utrzymac samodzielnie rodzine. Jak nie jest w stanie to niech nie gada o tradycyjnych rolach spolecznych. Na co kobiecie facet, ktory sobie zyciowo nie radzi
  • Odpowiedz
gdyby dotyczyło to kobiet to już na ulicach by były protesty, mężczyźni wolą jednak żreć się między sobą


@DenNarcoSmurfen:
rosja pokazała że jest w stanie zrobić bardzo wiele głupich rzeczy. Wprost mówią o konieczności agresji między innymi na Polskę. Teraz się zastanów czy powiniiśmy w pierwszej kolejności tworzyć wojsko czy najpierw infrastrukturę dającą możliwość równoległego szkolenia mężczyzn i kobiet a potem tworzyć wojsko. No i niestety - na jedno i drugie
  • Odpowiedz