Wpis z mikrobloga

@Dr_Melfi: @Dr_Melfi: tibia się skończyła na 7.8, a Ty takie pytania zadajesz...
No dobra, grałem 3 lata temu (mam 400msa) i tak do pobiegania to spoko, ale ilość czasu, którego ta Giera potrzebuje to jakieś szaleństwo. 2h expa, bossy, Daily, do tego ogarnięcie ekipy, spota, latanie z lootem.. Panie, to gra dla bezrobotnych. Taki wow wymaga 14d grindu po release i 1h dziennie żeby się w top tierze trzymać, a
@winda_orbitalna: A mi się wydaje że właśnie kiedyś poświęcało się dużo więcej czasu żeby coś osiągnąć, teraz tibia jest dużo łatwiejsza i nie zjada aż tyle czasu jeśli masz $. Ale wiadomo też zależy kto co chce osiągnąć, moje pytanie dotyczy raczej typowego gracza, a nie tryharda.
@Dr_Melfi: oj, kiedyś to spokojnie w połowie czasu się zmieściłeś. Nie wiem co oznacza $, 5 koła co release na topowe itemki? Panie, jak pojawiły się bossy i robienie dostępów - wtedy zaczęły się schody. Jakbym teraz wracał do swojego msa to poza lvlem i 50kk to mam #!$%@?, jak sobie myślę o bieganinie za dostępami, ogarnianiu ludzi do huntow i układania sobie życia w carlin na nowo - odechciewa mi
@Dr_Melfi: masz złe założenia
Tibia się zmienia, ale nie z powodu szalonych pomysłów twórców ale dlatego, że zmienia się baza graczy i ich oczekiwania.
Trzeba rozumieć, że to nadal jest produkt, który ma przynosić zyski.
Cipsoft słusznie zauważył, że po 25 latach istnienia gry, nie tak łatwo w dobie wszechobecnych gier utrzymać stała baze graczy i postawił na nostalgie i przezwyczajenie.
Pomimo ich prób ułatwienia rozgrywki dla nowych ( bless do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elev: ja bardzo lubię twoje "pisanie po jadom", jeśli nie przygotowywałeś tego posta tylko tak na flow to piękne myśleli ujęte w zgrabne słowa
@Dr_Melfi: @Elev: widziałem też gdzieś wypowiedź kogoś z Cipsoftu, że Tibia poszła w zupełnie inną stronę niż planowali. Właśnie przez to między innymi, że co chwilę wychodziły nowe boty i musieli na to reagować.
@Sanczo231: > ja bardzo lubię twoje "pisanie po jadom",

xD gdyby nie jakis #!$%@? nerwus @Adiif1 to by można odkopac jakies cytaty
RP zbyt op bo ma auto atak a adrenalina to najlepszy charm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Elev: czy ja wiem, nadal popularność biją otsy 7.4-8.6 i nawet te gdzie jest przyzwolenie na bota. Cipsoft musiał się rozwijać bo bez tego by nie utrzymali się na rynku ale i tak większość graczy to nostalgia która chce popykać w to co grała 10-15 lat temu.