Wpis z mikrobloga

Czy Krypto upadnie? Uważam że tak. Inni się z tego śmieją co twierdzę. dziwi mnie taka ignorancja w świetle dzisiejszych i ostatnich działań rządu. Ja tylko przypomnę że ostatnie lata to produkowanie z powietrza pustego pieniądza , pompowanie go w gospodarkę a ostatni rok to działanie przeciwne , wypompowywanie pieniądza z gospodarki poprzez podniesienie stop procentowych. Krypto , nie da takich możliwości bo jest jego określona ilośc i nie ma opcji zwiększyć ilości krypto w obiegu poprzez działania jakiejś władzy. I to jest powód dla którego , tak ja uważam, krypto nie ma racji bytu. Władza nie odda władzy nad walutą. A drugi powód to inwiligacja. W dobie dzisiejszego prawa gdy urzędy mogą zaglądać do naszych kont bankowych, amerykańskiej procedury bankowej w pl ( musimy się tłumaczyć Amerykanom z naszych działalności) , instytucji beneficjenta rzeczywistego wystarczy jakiś zapalnik w postaci np ataku terrorystycznego sfinansowanego krypto aby krypto zostało zbanowane przez rząd . #kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tarkan: Ja stawiam ze nie upadnie, ale nie będzie już taką inwestycją ze kupujesz za grosze i za 20 lat możesz wyciągnąć miliony. Po prostu stanie się zwykłym użytecznym narzędziem bez cen z kosmosu
  • Odpowiedz
@tarkan: zaraz się chołota zleci i będzie pisać ze dołek coraz bliżej bo takie wpisy zaczynają sie pojawiać ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@? a dołek to już był przy 42k, 30k, 20k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarkan: wszystkie panstwa tylko czekają na spadek inflacji, zeby ruszyć z dodrukiem bo coraz ciężej spiąć budżet. Baardzo mnie ciekawi w co ludzie uciekaliby z oszczędnościami gdyby inflacja osiągała 50% bo noeruchy sie zatrzymały, giełda na włosku, surowce spadają, złoto jest sztucznie trzymane w ryzach. Przydałoby się coś czego nie mozna dodrukować i łatwo przechowywać/przewozić/wymienic...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Krypto , nie da takich możliwości bo jest jego określona ilośc i


@tarkan: ty chyba nie wiesz co to eth, to ze btc ma okreslona ilosc to nie znaczy ze wszystkie krypto. caly ten wywod jest z poopy
  • Odpowiedz
@tarkan: @tarkan: Upadek krypto jak i całych gospodarek jest mozliwy i wynosi 50% - upadnie, albo nie upadnie. Ilość BTC jest z góry określona tu masz rację, ale krypto się tak rozrosło, że pisząc o samym BTC nie masz za bardzo pojęcia o tym. Jest ono banowane cyklicznie w róznych krajach, aktualnie lekko dołuje jak i wszystko inne. Uważasz, że padnie? nie wchodz jeżeli nie czujesz tematu lub
  • Odpowiedz