Wpis z mikrobloga

Jak myslicie mireczki, brac Switch Light czy jakas wyzsza wersje? Nie bede podlaczal konsoli do telewizora, od tego mam Xboxa i Pske. W zasadzie jedna roznica chyba beda tylko odpinane pady i wielkosc ekranu?
#gry #nintendoswitch
  • 17
y jakas wyzsza wersje? Nie bede podlaczal konsoli do telewizora, od tego mam Xboxa i Pske. W zasadzie jedna roznica chyba beda tylko odpinane pady i wielkosc ekranu?


@ahiPL: podobno lighta ciezko sie trzyma jak sie ma duze lapska
@ahiPL: Switch lite jest opcją wartą rozważenia tylko wtedy, gdy wiesz, że na 100% nie będziesz grać tylko w domu i mały rozmiar jest najważniejszy, aby zawsze zawsze mieć go przy sobie, trzymając go w kieszeni. W innych przypadkach, nawet jeśli nie planujesz go podłączać do TV, warto brać pełnowymiarową wersję.
@ahiPL z tego co czytałem i rozmawiałem to light nie jest jakaś dobra opcja z powodu padów - masz je na stałe złączone z całością a pady w lightcie mają ten sam problem co standardowe jcony, występuje po jakimś czasie problem z driftowanie. Tylko jak jcona możesz otworzyc i naprawić bez utraty gwarancji na konsole tak w light jest to niemożliwe. Plus konstrukcja lighta nie pozwala na łatwe otwarcie (ale tego nie
Jeśli chcesz grać tylko gdzieś w podróży to lite jest najlepszy, ale pamiętaj że ma najmniejszy ekran i niektóre gry są ciężkie jeżeli chodzi o rozmiar tekstu

Jak nie chcesz go nagle wyciągać z kurtki i grać to i tak lepszy jest V2 albo OLED, takie fire emblem three houses jest dla wielu niegrywalne na lite
@ahiPL: Mam V2 na sprzedaż za 1000. Roczny, stan bdb, wszystkie akcesoria z kompletu, szkiełko naklejone i etui. Jeśli nie musi być nowy to trochę oszczędzisz :)
@ahiPL: imo bierz OLEDa, różnica w kolorach jest kolosalna (ʘʘ)

Sam gram tylko przenośnie. Dock od premiery dalej siedzi w kartonie. Jak masz zamiar też tak grać, to pod uwagę bierz lite jeśli bardzo zależy ci na rozmiarze, jeśli nie to tylko OLED.