Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jak wy ludzie pracujecie długimi latami w jednej firmie? Ja od półtora roku pracuję zdalnie, to mój najdłuższy staż w jednym miejscu i momentami aż mi się rzygać chce. Odtwórcza praca, niby zmienia się "wszystko", poprawiają, ulepszają, a ciągle robię dokładnie to samo, przez co mnie to męczy.
Jeszcze to ciągle "oj nie ma pieniędzy na podwyżki" i choć się starasz, to o każda podwyżkę musisz się kłócić, chodząc wręcz po ostrzu noża. Dajcie spokój.
Wcześniej parę razy mi likwidowano stanowisko, i dwa sam uciekałem. Ale szczerze mówiąc nie wiem, jak można zostsc w jednym miejscu przez 5 czy 10 lat i nie zwariować. Z drugiej strony - zmiany to brak stabilizacji, ale też szansa na lepsze zarobki

#praca #pracbaza #pytanie #przemyslenia
  • 26
  • Odpowiedz
Nie ukrywajmy, jeżeli dostajesz dobra kasę i masz perspektywy na rozwój, to praca w jednej firmie nie jest zła. Jeżeli przestają Cie doceniać a wypłata nie nadąża za tym co proponuje rynek to czas na zmianę. W jakiej branży pracujesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@K2Maniak: wolałbym nie pisać, dość wąska branża. Po tych dwóch latach obijam się już o sufit płacowy prawdopodobnie, chociaż wszędzie tajemnica, ile się zarabia, więc mogę się tylko domyślać
  • Odpowiedz