Wpis z mikrobloga

@Nieszkodnik: Wystarczyło nie pomagać wcale i nie uzależniać ukraińskiej komunikacji od swojej pomocy. To na front pewnie trafiłyby inne środki łączności. Tak jakby w Rzeszowie nie było zagłębia polskiej łączności. Albo na Łotwie, czy tam w Finlandii i Szwecji.

Tutaj wyszło jawne #!$%@? z jego strony, takie typowo w googlowskim stylu. Najpierw uzależnił ukraińców od swojej pomocy, a potem próbował jakąś politykę uprawiać po kontaktach z ruskimi władzami. Za takie uprawianie
Za to wojskowa łączność nadal by działała.


@vrNFWrUew3D4Rgz: jaka wojskowa łączność? Tej samej klasy co rosyjska? Ty sobie nie zdajesz sprawy, jak Starlinki zmieniły sytuacje na korzyść Ukrainy.

To na front pewnie trafiłyby inne środki łączności. Tak jakby w Rzeszowie nie było zagłębia polskiej łączności. Albo na Łotwie, czy tam w Finlandii i Szwecji.


Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Ukraina wypięła się na Muska, i ściągnęła te inne środki
Zawsze mogą z tego zrezygnować.


@Nieszkodnik: Prędzej wjedzie nacjonalizacja lub coś z DPA i Musk sobie będzie mógł pisać na tłiterku.

Mnie dziwi jak bardzo niektórzy nei rozumieją, że jak jest wojna to troszkę ich prawa do wyrażania opinii i uprawnienia właścicielskie idą się #!$%@?ć na drzewo.
Mnie dziwi jak bardzo niektórzy nei rozumieją, że jak jest wojna to troszkę ich prawa do wyrażania opinii i uprawnienia właścicielskie idą się #!$%@?ć na drzewo.


@Filipterka25: USA są w stanie wojny? Znowu coś przespałem?
Nie, wysyłają sobie ten sprzęt ot tak, wcale nie widzą tej wojny jako swojej.


@Filipterka25: wiesz, czym innym są twoje omamy, czym innym rzeczywistość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poważnie twierdzisz, że USA są w stanie wojny? Z kim?
Poważnie twierdzisz, że USA są w stanie wojny?


@Nieszkodnik: Oh, fachowo nazywa się to "bardzo życzliwa neutralność".

A sam fakt bycia lub nie bycia przez USA w stanie wojny nie jest wymagane do użycia DPA - wiesz, trumpek za pomoca DPA np. nakazywał na pałę zwiększać produkcje respiratorów w dobie COVID-19.
Oh, fachowo nazywa się to "bardzo życzliwa neutralność".


@Filipterka25: no i co to ma wspólnego z wojną, o której pisałeś?

Mnie dziwi jak bardzo niektórzy nei rozumieją, że jak jest wojna to troszkę ich prawa do wyrażania opinii i uprawnienia właścicielskie idą się #!$%@?ć na drzewo.


Nie dziwi cię, że niektórzy nie wiedzą, co to takiego ta wojna, o której piszą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no i co to ma wspólnego z wojną, o której pisałeś?


@Nieszkodnik: Tyle samo, co życzliwa neutralność USA w roku 1940.

Nie dziwi cię, że niektórzy nie wiedzą, co to takiego ta wojna, o której piszą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nieszkodnik: Mnie dziwi, że desperacko wypierasz myśl, że Elon się pcha w widowiskową interwencję państwa w SpaceX.