Wpis z mikrobloga

Wam też ostatnio pojawiły się problemy z #youtubevanced? Coraz częściej aplikacja zachowuje się jakby straciła połączenie z Internetem, filmy się zacinają i przestają ładować, nie ładuje filmów na liście. Wyświetla czarny ekran przy odtwarzanym filmik, chociaż leci dźwięk i film jest częściowo zbuforowany.
Już od jakiegoś czasu tak się u mnie dzieje, ale machnąłem ręką, bo rzadko takie lagi się pojawiały i po sekundzie dwóch ustawały, ale zaczęło się nasilać, tak że ostatnie dni praktycznie nie da się apki używać bo filmiki się dłużej zacinają niż odtwarzają i reset aplikacji nawet nie pomaga. To tylko u mnie taki problem, czy początek końca tej aplikacji?
Są jakieś sensowne alternatywy?

#vanced #youtube
  • 3
@krucjan: yt vanced przestała być rozwijana z tego co wiem

YouTube Vanced to darmowa modyfikacja oficjalnej aplikacji YouTube na Androida – nie znajdziemy w niej reklam, i to właśnie głównie z tego powodu bardzo chętnie sięgali po nią użytkownicy z całego świata.


Choć twórcy nie zdradzili powodu, dla którego YouTube Vanced pakuje manatki, można spodziewać się, że chodzi o pozew od samego giganta z Mountain View.