Wpis z mikrobloga

Uwaga: to co napiszę poniżej może być dla niektórych spoilerem GoW Ragnarok, mimo że nie ma żadnych konkretnych informacji.

Przeszedłem fabułę GoW i trochę jestem zniesmaczony zakończeniem. Cała gra buduję napięcie i fabułę wokół wielkiej przepowiedni, a potem mam wrażenie że kończy się ślepakiem. Gra super, czy nawet wątki relacji fajne, ale sam wątek glowny ragnarok mógłbym opisać "z dużej chmury mały deszcz"

#ps5 #gow #godofwar
  • 14
@MasterOfShadows: po pierwsze jest tyle postaci ze nie zakładam że każdy kto mówi coś, mówi prawdę. Po drugie jesli nie ma mistycznego przeznaczenia to trochę bez sensu że cała gra krę się wokół niej, no i jak niby się da od tak przewidzieć tak dokładnie czyny, to że sa pzeiwdywalni jest kiepskim wytłumaczeniem. Na dodatek tak jak pisałem, niby mil Kratos zginąć a nie jest wskazane co się zmienilo ze nie
@Ktore_to_juz_konto: Ty w ogóle słuchasz dialogów czy po prostu grasz na pałę? Wszystko było ładnie i subtelnie wytłumaczone, nawet w ostatniej scenie pokazane jest, że Kratos nie zmienił swojego przeznaczenia bo Faye namalowała przed swoją śmiercią że ludzie będą wielbić Kratosa przez to że się zmienił (ʘʘ)
@Mati0s: a ty czytasz co napisałem wyżej? Czy odpowidasz na palę? Co ma bycie wielbionym do tego co ja napisałem? Chyba po prostu nie zrozumiałeś pytania/moich zastrzeżeń i piszesz co ci przyjdzie na język
@Mati0s: ty tez nie zrozumiałeś a uważasz że zrozumiałeś i się osmieszasz. Od czasu wpisu poczytałem wypowiedzi twórców, nawet tutaj paru mirkoe przedstawiło rozne interpretacje i ty akurat gadasz straszne glupoty, tacy sa najgorsi ktorzy opowiadają swoja mylną interpretację a sa pewni że to jedyna słuszna prawda. Won na czarną