Wpis z mikrobloga

@asiaczk: spoufalała się z grazynami na Facebooku podczas ostatniego sezonu na zasadzie „hehe a ja wiem więcej, ale wam nie powiem”, w sumie to chyba jest tam dalej bardzo aktywna, próbuje na sile pokazać jaki to ma dystans do siebie, a wystarczy, że ktoś o niej wspomni to zaraz leci odpowiedzieć, a przecież tak bardzo sie nie przejmuje opinia innych xD no i po programie tez chciała pokazać, że wcale nie
@yohana30: ostatnio jak widzę jej zdjęcia to mam wrażenie jakby cały czas coś ćpała albo chlała. Ciągle jest opuchnięta na twarzy, szczególnie okolice oczu są dziwne.
@yohana30: ( _) Ja to się załapałam chyba na końcówkę. Padlo pytanie do Przemka czemu w programie tak często mówił „jakby”, na to Aga, że ona w takim razie powie jej ulubione słowo z programu „MĄŁŻ” bo dawno nie miała okazji a to, hehe, takie zabawne xd
@jestemzdyskonta: Fajnie zrobił kanał YouTube (już nie pamiętam czy to TVN Style było czy coś) że po poprzednim sezonie skonfrontowali ze sobą Kamila i Agnieszkę. Odcinek trwał tam jakieś 5 minut chyba ale fajnie było zobaczyć, jak wyjaśniają sobie pewne sprawy. Powinno to być normą po zakończeniu edycji a nie jednorazowym kaprysem jakiegoś kanału na YouTube.