Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jak wyglądają te kontrakty fame i jakie są warunki dla obu stron. No bo np taki nitro ma kontrakt na 3 walki ale jednocześnie kontrakt do 2023. Kogo by mu nie podsuwali to będzie odrzucał i tak do końca kontraktu, czy to nie podchodzi pod niewywiązanie z umowy? Z drugiej strony jest taki rafon, kontrakt ma a i hajsu tak potrzebuje, że nawet gdyby mu zaoferowali wildera na walkę no time limit boks w małych rękawicach to by poszedł a oni nie dają mu walki, czy to nie jest blokowanie zawodnika bo puścić go nie chcą ale walki mu nie dają. I tutaj moje pytanie czy fame może nałożyć kary na nitro albo czy rafonix może rządach jakieś rekompensaty czy coś w tym stylu?
#famemma
  • 9
@GoodGuyChucky93: no fame to zwykłe #!$%@? kontraktują ludzi i jakieś zakazy konkurencji dają dla mnie zwykłe #!$%@? zachowanie, #!$%@? mają zawodników jak szyszek w lesie i jakieś zakazy śmieszne dają.
@mejjt: Czekaj Stop! Bo czegoś tu nie rozumiem i jest to dla mnie naprawdę turbo, mega zabawne. Dlaczego niby nazywasz fame #!$%@?? Przecież ci ludzie doskonale wiedzą co podpisują. Jedyne co mogą obwiniać to pazerność swoją.
@mejjt: Nie niby a na pewno. Oczywiście, że tak. Ale widzisz bez tego również nic by nie zarobili a jeśli ktoś płaci ci takie siano, że po gali fame na trzy nowe bmw możesz sobie pozwolić w tym jedno za ponad pół bańki a później jak rozbijesz wymienić to na auto na furę za prawie milion to nic dziwnego.