Wpis z mikrobloga

  • 28
Nataliści dlaczego nie komentujecie postów w których ktoś się żali że mu źle w życiu na tagu #antynatalizm

Przecież twierdzicie ze życie jest fajne i większość ludzi jest zadowolona z życia więc przy takich postach macie pole do popisu w udowodnieniu tego

Prawda jest taka że jesteście mistrzami teorii:

Szkoła fajna
Praca fajna
Życie fajne

Ale jak przychodzi do rozwiązywania konkretnych problemow to macie jedna odpowiedź: takie jest życie

Trzeba chodzić do szkoły bo takie jest życie
Trzeba pracować bo takie jest życie
Trzeba chorować bo takie jest życie...
  • 28
  • Odpowiedz
  • 0
@Leotard00
@HAL__9000

Tak naprawdę to mam w dupie wasze problemy. A te wasze utyskiwania na ten straszny los jaki was spotkał, złych rodziców czy za mało kwadratową szczękę, czy co tam jeszcze, mnie zwyczajnie śmieszą.
Jak wam tak strasznie jest źle w życiu, to zawsze możecie się wylogować i też będę mieć to w dupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@HAL__9000 kiedy dzieci zrozumiecie że życie nie jest czarno-białe. Niczym się nie zachwycam, poprostu żyję i nie użalam się nad swoim strasznym losem, nie obwiniam wszystkich w koło za swoją sytuację. Dla mnie tacy ludzie to zwykłe #!$%@? którzy są przegrani już na starcie i w pełni zasłużyły na swój #!$%@? los.
A i nie szukaj w życiu logiki.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Niczym się nie zachwycam, poprostu żyję i nie użalam się nad swoim strasznym losem


@zwodek: Tu nie chodzi tylko o mój czy twój jeden indywidualny los, tylko o całokształt tego co się na trzeciej planecie od Słońca wyprawia.

Dla mnie tacy ludzie to zwykłe #!$%@? którzy są przegrani już na starcie i w pełni zasłużyły na swój #!$%@? los.


Jak, skoro nie ich winą ani chlubą jest sam start?

A i
  • Odpowiedz
@galek

Przecież twierdzicie ze życie jest fajne i większość ludzi jest zadowolona z życia


Przecież według wszystkich dostępnych badań (Harvard, Instytut Gallupa itd.) tak właśnie jest. Czyli co? Mamy nie wierzyć w naukę?
  • Odpowiedz
Prawda jest taka że jesteście mistrzami teorii

Ale jak przychodzi do rozwiązywania konkretnych problemow to macie jedna odpowiedź


@galek: Będąc antynatalem i zarzucać komuś, że jedynie teoretyzuje i na wszystkie problemy ma jedno rozwiązanie, to trzeba mieć niezły tupet :D
  • Odpowiedz