Wpis z mikrobloga

Mówią że wszystko znajdzie się w google. Nie wiem co źle robię ale zawsze mam słabe wyniki.
przykładowo chciałem wyszukać jakieś ciekawe imprezy sylwestrowe to pokazuje mi miasta które warto odwiedzić sylwestra Wcześniej szukałem ofert pracy w eu to tylko wyskakuje linkedin. oczywyście wpisuje po angielsku. Jakieś tipy jak robić dobry research?
#programowanie #programista15k #informatyka #pytanie
  • 7
Nie wiem co źle robię ale zawsze mam słabe wyniki.


@dawideex098: bo poziom dziennikarstwa w tych czasach to chlew obsrany gównem + wszystko się przeniosło na fb

Mówią że wszystko znajdzie się w google


@dawideex098: tak to prawda tyle że to się tyczy tylko jakiś technicznych kwestii i zagadnień, konkretnych danych pochodzących z for czy stron. Wiesz rzeczy typu dane techniczne aut, sprzętu, informacje o częściach samochodowych, rzeczy związane z
@dawideex098: Różne frazy, po kilka, od krótkich do długich. Słowa kluczowe, opisanie problemu itp. Do tego dochodzi personalizacja. Tzn jeśli sam będziesz wchodził na strony które dają zazwyczaj dobre odpowiedzi to będzie więcej takich w wyszukiwaniu. Brzmi dziwnie ale tak to działa. Jak będziesz dawał się baitować to te bajty będą wyżej