Wpis z mikrobloga

Ej to normalne, że przy tej maszynie przy 30kg już bardzo mocno odczuwam ten punkt? Wcześniej nie używałem tej maszyny.

Siadam 140kg.
Na rowerze jak przycisnę to pierwsze miejsce ktore odczuwam to też ten punkt. Czyżbym znalazł słaby punkt? @Poemat

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
StarozytnyChrabaszczSzablozebny - Ej to normalne, że przy tej maszynie przy 30kg już ...

źródło: comment_1669894065UlakU52igJ9iIyYIPL4pDz.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: wiesz co mister, to ciężko zrolować w poziomie, ale na luzie w pionie przy ścianie dasz rade, jak chcesz to mogę ci na dm napisać jakieś ćwiczenia na wzmocnienie tego, miałem podobny case. Generalnie skoro miejsce sprawiało największy dyskomfort to jednak musi w nim dużo siedzieć. Zakładam, że na długość masz dobrze wyregulowaną maszyne prawda?
  • Odpowiedz
@Kasahara:

ja robie 300 kg siad i na takiej maszynie 30 - o czym to swiadczy? o niczym :P To samo chyba robię najmniej na suwnicy z całej siłowni


Rozumiem do czego zmierzasz. Ciekawi mnie fakt, że już przy pierwszym ruchu w serii mocno odczuwam ten punkt. Tak samo ten punkt odczuwam przy najcięższych momentach w kolarstwie.

Czyli mówisz, że moze chodzić o budowę ciała a niekoniecznie oznaczać słaby punkt?
  • Odpowiedz
@Rozporek12: Kolego przed treningiem tez warto się rokować, wspiera to performance w postaci chociażby lepszego skurczu mięśniowego :)

@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: Ból mięśniowy czy ból o podłożu kującym? Jeśli to pierwsze to niemalże odczucia przy tej maszynie i tym ruchu, aparat wyprostny kolana swoją siłę bierze właśnie w głównej mierze z głowy przyśrodkowej czwórki. Jeśli drugie to obrazowanie usg i będzie wiadomo ;)
  • Odpowiedz