Wpis z mikrobloga

@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: wiesz co mister, to ciężko zrolować w poziomie, ale na luzie w pionie przy ścianie dasz rade, jak chcesz to mogę ci na dm napisać jakieś ćwiczenia na wzmocnienie tego, miałem podobny case. Generalnie skoro miejsce sprawiało największy dyskomfort to jednak musi w nim dużo siedzieć. Zakładam, że na długość masz dobrze wyregulowaną maszyne prawda?
@Kasahara:

ja robie 300 kg siad i na takiej maszynie 30 - o czym to swiadczy? o niczym :P To samo chyba robię najmniej na suwnicy z całej siłowni


Rozumiem do czego zmierzasz. Ciekawi mnie fakt, że już przy pierwszym ruchu w serii mocno odczuwam ten punkt. Tak samo ten punkt odczuwam przy najcięższych momentach w kolarstwie.

Czyli mówisz, że moze chodzić o budowę ciała a niekoniecznie oznaczać słaby punkt?
@Rozporek12: Kolego przed treningiem tez warto się rokować, wspiera to performance w postaci chociażby lepszego skurczu mięśniowego :)

@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: Ból mięśniowy czy ból o podłożu kującym? Jeśli to pierwsze to niemalże odczucia przy tej maszynie i tym ruchu, aparat wyprostny kolana swoją siłę bierze właśnie w głównej mierze z głowy przyśrodkowej czwórki. Jeśli drugie to obrazowanie usg i będzie wiadomo ;)