Wpis z mikrobloga

@Darson666: #!$%@?ąc od listy opa, bo to nie dla mnie, to mam wrażenie, że w którymś momencie "dobry gust muzyczny" zaczął oznaczać możliwość popisania się słuchaniem najbardziej niszowych wykonawców - a im mniej osób ich zna, tym większy fason
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
hejtowanie Comy jest niczym papierek lakmusowy do rozpoznawania trv metalowych freethinkerów. xD


@BennyLava: katowałem wtedy Huntera czy inne Behemothy, więc jestem niewiele lepszy, ale Coma nadal jest #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@oruniak: Ubodło, co?
@msichal: luz. Bardziej to był szok, że można dawać o coś takiego #!$%@? i jeszcze o tym publicznie pisać. Chłop chciał pokazać czego słucha, znaleźć ludzi o podobnych gustach i pogadać o muzyce to mu wypopki zaraz jeżdżą, że ma #!$%@? gust muzyczny i się nie zna. Z drugiej strony to jest tak typowe tutaj, że nie powinno mnie to już dziwić.
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: co? Niech sobie słucha czego chce, każda muzyka jest dobra jak się komuś podoba. Mówię tylko, że u mnie leciała podczas studbazowej #!$%@? i że jak się życie polepszyło to już nie słucham takiej depresyjnej muzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz