Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: miałam kiedyś takie wewnętrzne, na prowadnicy, roleta w kasecie i na dole na magnes zaczepiane, było moim zdaniem 100% - ale one były montowane jakoś w 2008 roku na zamówienie i kosztowaly milion monet. Teraz w sumie chciałabym żeby po prostu było bardzo bardzo ciemno, 5 czy 2% przezyje
@jatylkozapytac: Z tym na dole na magnes to muszę obczaić bo rzeczywiście o ile boki delikatnie prześwitują to u dołu jest jednak szpara ale i tak jest dość ciemno, może da się dołożyć ten magnes. Kupowałem te stąd, wychodzi całkiem niedrogo:

https://allegro.pl/oferta/rolety-w-kasecie-alu-zaciemniajace-100-8461245997

Kaseta i prowadnice aluminiowe, idealnie docięte na podane wymiary, tkanina nie przepuszcza światła, jest srebrna od zewnątrz. Jedynie delikatnie przepuszczają boki i dół.
@jatylkozapytac: Tylko dokładnie zmierz szerokość i wysokość szyby z listwami przyszybowymi i szerokość szyby z uszczelkami i możesz wysłać im zdjęcie listew przyszybowych. I zwróć uwagę, że to są takie rolety "wpuszczane", kaseta poniżej listwy więc troszkę zmniejsza od góry okno, prowadnice po bokach bardzo minimalnie zmniejszają. Za to kaseta jest dzięki temu płytka, można szerzej otwierać okno jak ściana blisko. Wybrałem tego sprzedawcę bo nie dość że ma taniej niż