Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, to którą opcje wolicie?

1). Przepchniemy ten mecz psim swędem i wyjdziemy z grupy. Michniewicz zostanie na stanowisku, gdzie dalej będzie doskonalił swoją taktykę - autobus+laga.

2). Dostajemy w papę, zmiana selekcjonera na kogoś podobnego do Sousy. Próbujemy grać bardziej nowoczesny futbol na eliminacjach do Euro (których praktycznie nie da się przegrać) i zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi.

#mecz #pytanie

Co wolicie?

  • Opcja 1 46.0% (29)
  • Opcja 2 54.0% (34)

Oddanych głosów: 63

  • 5
jeśli nie zawali eliminacji na EURO


@JanuszKarierowicz: Sęk w tym, że nie zawali bo tego praktycznie nie da się zawalić więc jeśli nie wywalą go teraz to doczłapie się do kolejnego ważnego turnieju...

To jest posrane, że Michniewicz umocnił swoją pozycję tylko dlatego, że Argentyna zagrała padakę i przegrała z Arabią i teraz będzie argument, że Polska Stronk bo pokonała pogromców drużyny Messiego...
@archubuntu: Ja się pogodziłem z telefoniarzem do 2024. Jedno mu przyznam; wyniki go bronią, gra nie, ale to wyniki są najważniejsze, więc no

Tak, też wolałbym włoskiego bajeranta Cannavaro, Pirlo czy niemieckiego Klinsmanna, którzy byli rozpatrywani do zastąpienia Sousy. Marzy mi się nasza repka grający ofensywny, nowoczesny futbol, bo nawet jest kim w tej repce grać taką piłkę - a z tymi nazwiskami byłoby do tego dużo bliżej niż z Czesiem