Wpis z mikrobloga

To jest hicior! Krabik nie potrafi ukryć jak bardzo go te analizy triggerują, więc dziś posunął się do kolejnej manipulacji. Dodał wpis, z wołankiem. Zawołał tych co zwykle, pod spodem dodał komentarz, który następnie szybko edytował i dopisał wcześniej pominiętych. Przy edycji komentarza i dodaniu nicków nie ma powiadomień. Pozwoliłem sobie wypytać kilka osób, czy dostały powiadomienie i żadna z nich nie dostała. Listę pominiętych wziął z mojej wcześniejszej analizy. W każdej analizie nicki są w innej kolejności, a w tym komentarzu są poukładane jak w analizie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale koleś musiał się nagimnastykować, żeby próbować oszukać skrypt. Nie szkoda mu na to czasu? Ten czas mógł poświęcić na jakieś zajęcie zarobkowe... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #polityka #neuropamanipuluje #bekazkraba #manipulacjekraba #bekazlewactwa
L3stko - To jest hicior! Krabik nie potrafi ukryć jak bardzo go te analizy triggerują...

źródło: comment_1669801075de49CmdZ3N2Us5tB0EJvTh.jpg

Pobierz
  • 13
Czy potrafisz mi powiedzieć, do czego w takim razie służą listy? Przecież to psuje jakość treści na portalu.


@qluch: kolejny, który doskonale wie jak działają listy ale pali głupa. Typie, sam jesteś zapisany do listy kleopatrixx, która jest filtrowana z osób które zakopywały jej znaleziska, podobnie robi wojna_idei. Jeśli dobrze pamiętam to taka funkcjonalność istniała w oryginalnym skrypcie mirkolist. Więc przestań skomleć o tą listę neuropy bo robisz z siebie hipokrytę
Typie,


@0xFEE1DEAD: zesra%xś się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zapisany do listy kleopatrixx


@0xFEE1DEAD: ch6j mnie obchodzi co kto robi. Zapisałem się to chce żeby mnie wołano. Dla kogo są te listy w takim razie?

Chcę, żeby mi @a__s wytłumaczyła, czy listy są dla ludzi którzy chcą być wołani, czy są ukonstytuowaniem zwoływania własnego kółka adoracji i przez to PSUCIEM jakości znalezisk poprzez manipulowanie liczbą wykopów.
@qluch: hipokryto, ty i reszta konserw tak walczycie z tymi listami tylko jeśli chodzi o listę neuropy ale jak to samo było robione z prawackimi listami to kółka adoracji, 'manipulacje' i psucie jakości znalezisk was nie interesowały.
hipokryto, ty i reszta konserw tak walczycie z tymi listami tylko jeśli chodzi o listę neuropy ale jak to samo było robione z prawackimi listami to kółka adoracji, 'manipulacje' i psucie jakości znalezisk was nie interesowały.


@0xFEE1DEAD: to było coś z tym zrobić!

Dla mnie cała ta sprawa z listami powinna być ucięta raz na zawsze. Tobie się zdaje, że mi zależy na tym, żeby neuropę załatwić?

Zejdź na ziemię, tu
Tobie się zdaje, że mi zależy na tym, żeby neuropę załatwić?


@qluch: oczywiście że tak, jedynym powodem oburzenia jest to że boli was dupa o znaleziska neuropy. Dowód? W przypadku żadnej innej listy nie szczekacie. A co do poziomu portalu, to tylko przypominam, że zmawialiście się na zakopywanie Tygodnika Neuropa, który był powyżej średniej wykopowego contentu tylko z powodu tego żeby neuropków dupa bolała.