Wpis z mikrobloga

To jest hicior! Krabik nie potrafi ukryć jak bardzo go te analizy triggerują, więc dziś posunął się do kolejnej manipulacji. Dodał wpis, z wołankiem. Zawołał tych co zwykle, pod spodem dodał komentarz, który następnie szybko edytował i dopisał wcześniej pominiętych. Przy edycji komentarza i dodaniu nicków nie ma powiadomień. Pozwoliłem sobie wypytać kilka osób, czy dostały powiadomienie i żadna z nich nie dostała. Listę pominiętych wziął z mojej wcześniejszej analizy. W każdej analizie nicki są w innej kolejności, a w tym komentarzu są poukładane jak w analizie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale koleś musiał się nagimnastykować, żeby próbować oszukać skrypt. Nie szkoda mu na to czasu? Ten czas mógł poświęcić na jakieś zajęcie zarobkowe... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #polityka #neuropamanipuluje #bekazkraba #manipulacjekraba #bekazlewactwa
L3stko - To jest hicior! Krabik nie potrafi ukryć jak bardzo go te analizy triggerują...

źródło: comment_1669801075de49CmdZ3N2Us5tB0EJvTh.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko:

Nie szkoda mu na to czasu? Ten czas mógł poświęcić na jakieś zajęcie zarobkowe...


Napisał koleś który ciągle bóldupi o to że randomy na wykopie, zgodnie z regulaminem, wołają listą xD
  • Odpowiedz
@L3stko: oni MUSZĄ sie zwoływać, inaczej nikt by nie zwrócił uwagi na garstke frustratów. Olej towarzystwo, jedyne co mogą to to, nic wiecej. W sumie nawet to słodkie, ze sądzą ze cos "mogą" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3stko: potwierdzam, nie dostałem powiadomienia, jestem wśród dopisanych.

Swoją drogą, @a__s czy to nie jest manipulowanie? Już raz pytałem o tę sprawę. Dlaczego nie jestem wołany skoro zaplusowałem listę?

Czy potrafisz mi powiedzieć, do czego w takim razie służą listy? Przecież to psuje jakość treści na portalu.
  • Odpowiedz
Czy potrafisz mi powiedzieć, do czego w takim razie służą listy? Przecież to psuje jakość treści na portalu.


@qluch: kolejny, który doskonale wie jak działają listy ale pali głupa. Typie, sam jesteś zapisany do listy kleopatrixx, która jest filtrowana z osób które zakopywały jej znaleziska, podobnie robi wojna_idei. Jeśli dobrze pamiętam to taka funkcjonalność istniała w oryginalnym skrypcie mirkolist. Więc przestań skomleć o tą listę neuropy bo robisz z siebie
  • Odpowiedz
@qluch: hipokryto, ty i reszta konserw tak walczycie z tymi listami tylko jeśli chodzi o listę neuropy ale jak to samo było robione z prawackimi listami to kółka adoracji, 'manipulacje' i psucie jakości znalezisk was nie interesowały.
  • Odpowiedz
hipokryto, ty i reszta konserw tak walczycie z tymi listami tylko jeśli chodzi o listę neuropy ale jak to samo było robione z prawackimi listami to kółka adoracji, 'manipulacje' i psucie jakości znalezisk was nie interesowały.


@0xFEE1DEAD: to było coś z tym zrobić!

Dla mnie cała ta sprawa z listami powinna być ucięta raz na zawsze. Tobie się zdaje, że mi zależy na tym, żeby neuropę
  • Odpowiedz
cała ta sprawa z listami powinna być ucięta raz na zawsze.


@qluch: Nie zostanie, szkoda czasu. Zapis w regulaminie o przyzwoleniu na listy to uklon w strone neuropy, aby nie musieli sie zwolywac poza portalem. Wlasnie dlatego poszli im na reke, aby mieli jakiekolwiek znaczenie na portalu.
  • Odpowiedz
Tobie się zdaje, że mi zależy na tym, żeby neuropę załatwić?


@qluch: oczywiście że tak, jedynym powodem oburzenia jest to że boli was dupa o znaleziska neuropy. Dowód? W przypadku żadnej innej listy nie szczekacie. A co do poziomu portalu, to tylko przypominam, że zmawialiście się na zakopywanie Tygodnika Neuropa, który był powyżej średniej wykopowego contentu tylko z powodu tego żeby neuropków dupa bolała.
  • Odpowiedz