Wpis z mikrobloga

@becvvv: Nr 1 to zwykła, a 2 podtynkowa?
Podtynkowe ładnie wyglądają, ale jak się zepsują to trzeba zdejmować kafle. Przerabiałam raz, ale to dlatego, że było bardzo stare.
Edit:
A dopiero doczytałam, że obie podtynkowe :D
@becvvv: ponad 700 zł??? W styczniu kupowałem i z tego co pamiętam ceny były pomiędzy 200-500 zł.
- chociaż, to bajer bez którego teraz nie wyobrażam sobie łazienki. Pamiętaj tylko, żeby zamontować to z wygodnej strony kibelka :)
@becvvv: ja jestem praworęczny i mam w B, na początku sięganie w tą stronę wydawało mi się nienaturalne, wręcz akrobatyczne. C powinno być OK, ale zrób sobie "symulację" na kibelku i zobaczysz z której strony będzie Ci wygodniej (pamiętaj, że bateria jest podpięta do węża).
@becvvv: ja mam w wariancie C i teoretycznie wydaje się idealny, ale trzeba mocno wygiąć rękę do tyłu, co wcale takie fajne nie jest. Max komfortu daje wariant A, ale musi być po stronie Twojej dominującej ręki. Wariant D to jakiś żart.
@becvvv: do bidetu tez sie rozbierasz, a do bidetty to robisz akrobacje cyrkowe. Siądź na klopie i sobie zrób symulacje. Szybciej i wygodniej zrzucic spodnie i oplukac tylek pod prysznicem ( ͡º ͜ʖ͡º)