Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot. Wczoraj dostałam AWANS ;)) od 1 stycznia mówcie do mnie pani Kierownik () i druga podwyżkę w ciągu dwóch miesięcy!

Dziękuję wam, że jesteście ʕʔ

#codziennyprzytulas dla wszystkich
() (^3^)
Tygrysia_Lilia - Pijcie ze mną kompot. Wczoraj dostałam AWANS ;)) od 1 stycznia mówci...

źródło: comment_1669789325MYphF9AmSuW96gHmbHiOt5.jpg

Pobierz
  • 193
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: tez uwazam, ze w naszym kraju lepiej o tym nie rozmawiac bo przynosi to tylko szkode dla osoby, ktora sie taka informacja podzielila, mowie z autopsji. zarabiasz mniej od innych - zaraz #!$%@? ze fizol albo "za takie pieniadze to bym dupy nie ruszyl". zarabiasz wiecej - bol dupska ze ktos ma mniej.
tak samo w firmie, po co inni maja znac twoje wynagrodzenie? jesli ktos godzi sie na swiadczenie
@ophiuchus
@pan_welniak
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie
@herakliusz_atencjusz
@ejenes
@Naftali_Aronowicz
@SugarrCat

Tak lubię atencję i nie nie powiem o zarobkach ze względów prawnych i nie chce ;)) to nie znaczy, że was atakuje. Czuję się bardzo bardzo dobrze. W końcu ktoś gdzieś mnie docenił!!!

W wieku krytycznych momentach miałam wsparcie od społeczeństwa na wykopie.

Post raczej kierowany się zasadą cieszmy się a nie pytajmy o jakieś szczegóły w nie miły sposób.

Zachęcam do zapoznania się ze
@Goronco taka kwota podwyżki jak poprzednia kilka zajęć, odjąć kilka zajęć coś w tym stylu ;) ogólnie będę miała ciekawsze zadania do zrobienia. Nowe wyzwania. Cieszę się bo jestem w fajnym momencie w życiu, że potrzebuje trochę innego typu zajęć.

Ahhhh to będzie cudowna chwila ;)) bardzo bardzo ci gratuluję.

Dobrego dnia