@groman43: nie oglądalem Zaksy, oglądalem Jastrzębie i cos tam pozytywnego mozna o nich powiedzieć po wejściu Tervapportiego. Zaksa jest aktualnie w fazie formy sinusoidalnej. Nie ma za bardzo kiedy tej sinusoidy naprostować i to powoduje że mając liderów w formie rozchwianej to nawet średnie jak na razie Trentino wygrało z Kędzierzynem
@groman43: najbardziej szkoda tego trzeciego seta (,) wydaje mi się, że gdyby nie te dwa głupie błędy w końcówce dałoby się ten mecz wygrać bo i morale w 4 secie byłyby wyższe. no ale właśnie „gdyby”. cieszy postawa naszych zmienników, szczególnie Staszewski, który gra na szalonych wręcz procentach w ataku i przyjęciu. oby tylko to się utrzymało na kolejne mecze to może coś tam ugramy w tym
@vasos: Mimo że ostatnio Zaksa znowu ma pod górkę (3:2 ze Skrą i teraz 1:3 z Trentino), mam wrażenie, że powoli zaczyna to się znowu układać. Chyba Sammelvuo w końcu trafił z wyjściową szóstką. Teraz najważniejsze, żeby wszyscy byli w mniej więcej równej formie, bo co z tego jeśli Staszewski gra wspaniały mecz, ale Olek nadal trochę kuleje. Zaksa się odbije po średnim początku sezonu, ale to jeszcze chwilę potrwa. Do
@groman43: jak to ( _) ten 4 set tak to zaniżył? bo jak po 3 podawali statystyki to było dużo lepiej, niestety nie pamietam dokładnie. to żeś mi teraz zepsuł Adriana
@groman43: na ten moment chyba Staszewski lepszy od Żaliński przez to przyjecie. Pamietajmy że są to liczby CEV ktore często odbiegają od rzeczywistości. ZAKSA jest strasznie pokiereszowana ale na ten moment wyglądają tylko lepiej wzgledem początku ligi. A forma powiedzmy sobie szczerze musi być wysoka mniej więcej od lutego. Do tego czasu wróci Smith, Huber, moze przyjdzie ktos do przyjęcia z Chin a Śliwka i Kaczmarek naprostują swoją nierówną forme. Na