Wpis z mikrobloga

M. 33 Kraków

Zgłoszenie b25e2ba9ed535d64 z dnia 2022-11-29 19:28:44

Imię: M.
Wiek: 33
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Wieczny optymista szukający kogoś do wspólnego robienia fajnych rzeczy oraz dzielenia nie zawsze ekscytującej codzienności. Nie jestem już najmłodszy, ale dzięki temu mam w życiu parę spraw ogarniętych: wykształcenie, własne mieszkanie, samochód oraz praca, gdzie nieźle płacą, a nie trzeba zbyt wiele robić. Uzbierało się też trochę życiowego doświadczenia, dzięki któremu wiem, czego chcę i czego nie chcę od życia. Bez żadnych zobowiązań i nałogów.

Wygląd
Wzrost 175, sylwetka szczupła, choć wysportowana. Włosy ciemne, krótkie. Przeważnie brak zarostu. Chętnie podeślę jakieś zdjęcia przy bliższym poznawaniu się.

Zainteresowania
Ostatnio to głównie góry i sporty wytrzymałościowe. Bardzo lubię aktywne sprzędzenie czasu, więc praktycznie codziennie coś tam sobie trenuję. Z rzeczy "domowych", czasem coś poczytam, obejrzę lub posłucham. Lubię też choć trochę wiedzieć, co się w danej chwili dzieje na świecie.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim osoby, która ma w życiu czas i miejsce na budowanie związku. Świadomej, że stworzenie fajnej relacji wymaga sporo zaangażowania, inicjatywy i dobrej woli. Umiejącej i chcącej rozmawiać, potrafiącej rozwiązywać problemy. Podzielającej choć część moich zainteresowań lub chociaż akceptującej, że będę na nie poświęcał trochę czasu. Najlepiej z Krakowa lub okolic umożliwiających spotykanie się. Dodatkowe punkty za zgadzanie się z poglądem, że w dobrym związku śpi się pod wspólną kołdrą :)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Najlepiej coś aktywnego, generującego pozytywne emocje i tworzącego wspólne wspomnienia. Choć czasem fajnie też posiedzieć w domu, obejrzeć jakiś serial, przygotować pyszne jedzonko lub nawet pograć w gry.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: Nie jestem osobą religijną, więc w grę wchodziłby tylko cywilny.
Dzięci: Szczerze mówiąc, sam nie wiem. Do tej pory nie czułem takiej potrzeby, ale może to kwestia znalezienia odpowiedniej osoby.
Używki: Nie palę, piję baaardzo mało i rzadko, wyłącznie w towarzystwie. Mi samemu to do szczęścia nie potrzebne.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2