Wpis z mikrobloga

@becvvv:

i sam nie wiem czy troll czy jak.....

czyli za wniesienie 640kg (nie wazne na ktore pietro, skoro jest winda) chcesz dac 500zl?....

nie wiem... ja chyba musza rzucic IT, kupic wozek za 200zl i 2x dziennie brac takie fuchy, 1000zl za 2-4h pracy.... per godzina wyjdzie mi lepiej niz praca umyslowa... przekladanie paczek z wozka na wozek.... w jakim ja swiecie zyje

Dobra namyslilem sie - troll :)
o czym ty piszesz? NIgdy plytek nie kupowalem to nie mam pojecia jak to wyglada


stary, jestes nie jestes jakims cudem trolem, to mnie przerazasz.... autentycznie mnie przerazasz z takimi dywagacjami....

@becvvv:
U mnie za wniesienie mebli kuchennych w paczkach na 2 piętro chcieli 1500 PLN - wniosłem z bratem w 1h xD.


no nie wierze w takie opowiesci.... no kuzwa nie wierze... kto niby mialby sie zgodzic na taka cene? W takim ukladzie prawdziwy zarobek i marza na towarze jest w usldze wniesienie - sprzedawac mozna po kosztach, wystarczy ze 3. sie zgodzi na taka usluge...

@PfefferWerfer:
za ponad pół tony na palecie to 180zł to uczciwa cena, wniesienie? trochę drogo, ale jak na dzisiejsze ceny może i nawet cena ok, zależy jak oni mają to zrealizować. Ale może samemu coś ci się uda zorganizować taniej i sprawniej


nastepny.... czlowieku.... tam nie ma nawet chodzenia po schodach, jest winda, jedyne co potrzebuejsz to wozek ktorym bedziesz jezdzil miedzy parterem kaltki i swoim mieszkaniem.... za to chcesz dac 500zl?..... za
noo cena za wniesienie spora. Pewnie nikt tego nie chce robić (i ja się nie dziwię)


to za polowe tej stawki to robota zloto.... 90% ludzi nawet nie zbliza sie do takiej stawki godzinowej....

@pilot1123:
@becvvv:Ja samemu wnosiłem na 2 piętro bez windy. Po prostu brałem jedną paczkę i szedłem, dwie też by dało radę ale nie chciałem sobie kręgosłupa obciążać. Chwila moment mi to zajęło, Jak ty masz windę to jeszcze łatwiej ładujesz kilka paczek do windy jedziesz do góry wyjmujesz i tak kilka kursów a 480 zł w kieszeni.