Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 27
225 957 + 24 + 10 + 10 + 11 + 11 = 226 023

No więc jest! Moja pierwsza #szosa ( ͡º ͜ʖ͡º) Jechałem po nią koleją ponad 200km i podczas podróży ktoś zaraził mnie najgorszą jelitowką w życiu... Dwa tygodnie z głowy. Dopiero dochodzę do siebie i nieśmiało jeżdżę w domowym zaciszu na trialu #zwift ( ͡ ͜ʖ ͡) Całej ciekawe doświadczenie - pewnie byłoby lepsze gdybym miał trenaźer ze smartem. Typ teraz zbudowanie jakiegokolwiek formy do wiosny... Jezu, jak ten #cannondale mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#stacjonarnyrownik

Skrypt | Statystyki
Pobierz thevion - 225 957 + 24 + 10 + 10 + 11 + 11 = 226 023

No więc jest! Moja pierwsza #sz...
źródło: comment_1669673743OnBtpXMPbhHa6VynDTuabU.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guru8: na zdjęciu zaraz po przekazaniu, jeszcze nie ustawiony nawet. Podniosłem nieco kąt kierownicy, wyprostowałem i ustawiłem siodełko i póki co jest ok. A co do samej geometrii to zobaczę na dłuższych trasach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę tylko łapy twarde, ale w baranku zawsze mogę na chwilę zmienić chwyt ( ͡ ͜ʖ ͡) I na razie wykręciłem spdy i założyłem platformy
@thevion: Jak dasz kierę bardziej do góry, to skrócisz minimalnie pozycję, ale za to będą Cię dłonie boleć/drętwieć bo dłonie nie będą się układać komfortowo na klamkach. Klamki mają być w miarę równolegle do podłoża. Jak męczysz chomika, to masz świetną okazję do szukania odpowiedniej pozycji, a na kierownicę możesz dać drugą warstwę owijki, będzie bardziej miękko :D