Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: ... A czy samolot jest modularny ? Pozatym jestes kolejna osoba ktorej polece ksiazke 'ostre ciecie' tam masz opisane jak zniszczono polskie koleje i dlaczego to dzis wyglada jak paździerz.
10.12 zmienia sie rozklad jazdy, moze tego pociagu juz w nim nie bedzie poprostu
@cybulion: lepiej już nic z tym rakiem nie polecaj, wrzucam termin jest pociąg ale biletu nie kupisz bo jest szare "kup bilet", dalej skalowanie strony na komórce no urwał mać co to urwał jest itd. itd. itd. im szybciej wejdzie DB czy CD tym lepiej, już ukraińskie koleje są bardziej ogarnięte, może jak im się do dupy nakopie to wreszcie ruszą, a i jeszcze jedno ten rak blokuje IP z zagranicy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: jakbys przeczytal ksiazke to bys wiedzial ze DB czy CD tak latwo nie wejda tutaj. I tak to co realizuje CD jest sola w oku zarzadzajacych torami. Swoj swojemu tracic nie pozwoli. Jeszcze leo expres sie pcha na nasze tory.
No ale w czym problem, kupujesz bilet 30 dni przed i masz pewnosc ze:
Twoje miejsce bedzie istnialo
Ten pociag napewno bedzie kursował.

Skoncz te frustracje i wez serio leć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ramirezvaca: sam sie wkurzalem na pkp, regio czy inne ich twory. Ksiazka pozwolila mi zrozumiec jak mordowano kolej w polsce i dlaczego to tak bardzo zle działa. Co innego ci zostalo, masz ileśntygodni czekania az odblokuja kupno biletu, poczytaj ksiazke XD a co ja mam ci powiedziec jak u nich w regulaminie wisi jak byk ze sprzedaz zaczyna sie 30 dni przed odjazdem pociagu a ty tego regulaminu nie przeczytales nawet?
@cybulion: wiesz to nie pierwszy numer PKP, wiecznie coś bilety na rumuńskie, czeskie czy włoskie koleje kupowałem z apki normalnie online bez kłopotów, a tu mi Mirek każe książkę czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: ja wlasnie kupilem bilety bez problemu, i na polskie linie (regio, ic) i na ceskie drahy. Na caly miesiac, bez problemu, nawet sobie ulozylem podroze tak ze w ic (7 roznych pociagow) zawsze mam ten sam wagon i miejsce. WYSTARCZYLO PRZECZYTAC KSIĄŻKE! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ramirezvaca: nie. Czytalem ja stojac 3h w srodku gluchego pola, polecil mi ja konduktor jak zapytalem czemu nie podjedzie lokomotywa spalinowa zeby nas zgarnac z tego bezpradowego bezludzia. Lokotyw spalinowych nie ma, trakcje naprawia jak najszybciej, a wysiasc nie wolno bo tory. XD to co te #!$%@?łaki zrobili z kolejami w polsce to wola o pomste do nieba.