Wpis z mikrobloga

Fajnie wbić na grupki w tematyce chorób psychicznych na fb i poczytać jak ponad połowa postów dotyczy problemów w związkach xD Ludzie mają schizofrenie, zaburzenia osobowości, fobie, "ale gdyby nie chłopak to nie wiem co bym zrobiła" albo jakieś problemu z seksem bo ssri psuje libido :///
Ale ty anon najpierw idź na terapie potem szukaj związków, jak to tak, nie jesteś w 100% wyleczony, dorobiony, nie osiągnąłeś peaku życiowego i chciałbyś partnerke? to tak nie działa

Trochę czuje się oszukany gdy słyszę, że to hehe moje problemy psychiczne spowodowały 25 letnie nietrzymanie za ręke a jednak w srodowisku podobnych do mnie, czy to na terapiach grupowych, szpitalu psychiatrycznym, byłem odludkiem z powodu braku partnerki bo tematy seksu, związków to wręcz numer 1 na takich sesjach więc gdzie tu utożsamienie jakiekolwiek?

#depresja #przegryw #seks #zwiazki
  • 5
@MrSknerus: Opie "gdyby nie chłopak" no właśnie to laski znajdują sobie partnerów, rzadko kiedy jest gdyby nie dziewczyna albo jak już to o wiele rzadziej. Prawdę mówiąc chłop z fobią, depresją dopóki jakoś nie wyleczy jej, nie stanie na nogi to raczej nie ma szans na związek niestety. Jak sobie wyobrażasz że osoba z fobią pierwsza inicjuje kontakt ? Potem kontakt fizyczny i tak dalej, a to chłop musi wszystko robić.