Wpis z mikrobloga

Chore jest to, że można uważać kogoś za przyjaciela bo dzieli się z nami swoimi emocjami, sekretami i w ogóle wszystkim. Ale przy tym nie cierpi słuchać, chce tylko mówić i czerpać przyjemność z bycia słuchanym i bycia akceptowanym, a sam wbija nam szpile od czasu do czasu. Ktoś taki to nie jest przyjaciel. To pasożyt który wykorzystuje nasz czas. Byłam głupia że tyle mi to zajęło. Nie popełnijcie mojego błędu moje drogie

#psychologia #relacje #gownowpis #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 23
Ale przy tym nie cierpi słuchać, chce tylko mówić i czerpać przyjemność z bycia słuchanym i bycia akceptowanym, a sam wbija nam szpile od czasu do czasu. Ktoś taki to nie jest przyjaciel. To pasożyt który wykorzystuje nasz czas. Byłam głupia że tyle mi to zajęło


@KoninaBeZiomeczka: trafiłaś na narcyza
Następnym razem już będziesz widzieć te zachowania i tok myślenia.
@lexico: Właśnie narcyz chyba tylko chce podziwu, a jemu nie przeszkadza gnojenie xd. Bo jego kumple jak byłam w ich towarzystkie to sa strasznie toksyczni. Ciągle się na nim wyżywają, on często im nie odpowiada, albo dowalają sobie do żywego uważając to za kumpelskie docinki. Do tego perfekcjonizm, wieczna prokrastynacja i ciągły gniew wewnętrzny o którym raz wspomniał. Aha i gadał że jak miał laskę to mu się humor poprawiał jak