Wpis z mikrobloga

@rzep

wpolityce.pl/polityka/365316-jacek-wilk-przechodzi-do-partii-wolnosc-janusza-korwin-mikkego-nie-opuszcza-jednak-klubu-kukiz15

Oooooo, źródło ma być nawet WPOLITYCE, czyli gazeta uważana przez lewaków za kłamliwą i propagandę pisu xD

Pomijam już, że tam nic nie ma co miałoby dowodzić twoich twierdzeń xD

Będę wrzucał wszystkim lewakom twój komentarz z linkiem do wpolityce xD
pokaż mi gdzie jest źródło dokumentujące fakt, że jest członkiem Konfederacji oraz posłem. Wrzucasz byle gówniane linki i twierdzisz, że tak jest xD

W takim razie ja będę podawać mój komentarz jako źródło xD


@Volki: Masz źródło, że został członkiem partii. Nie ma żadnej informacji o tym, że członkiem przestał być.

Oooooo, źródło ma być nawet WPOLITYCE, czyli gazeta uważana przez lewaków za kłamliwą i propagandę pisu xD

Pomijam już, że
Pobierz rzep - > pokaż mi gdzie jest źródło dokumentujące fakt, że jest członkiem Konfederacj...
źródło: comment_166964615139vH6AlL3cXCGdVBoexqTU.jpg
@rzep nigdzie nie podajesz źródła, że jest członkiem Konfederacji. Jedynie partii KORWiN xD xD

Do tego nigdzie, w żadnym źródle, które ty niby podajesz jest mowa, że jest posłem xD
@rzep

Partia KORWiN jest członkiem Konfederacji.

Doucz się prawa. Partie nie mogą być członkiem. Konfederacja to jest partia jak każda inna. Piszesz bzdury i jeszcze się kłócisz.
@GFG_: @rzep: nie ma dowodu na to, że Wilk jest członkiem Konfederacji. Nie ma takiego dowodu. Jest nagroda pół miliona komentarzy volkiego o Tusku dla osoby, która wskaże chociaż cień dowodu na to, że Wilk jest członkiem Konfederacji. Może jest, może nie jest, po prostu nie ma dowodu. Była nawet ta słynna konferencja w Gietrzwałdzie, w czasie której Mentzen powiedział 'zrobiłem coś strasznego, ale imię Wilka pozostanie nieskalane'.
Ku pamięci
"Radiozet.pl ustaliło, że wiosną 2018 roku wziął on udział w forum ekonomicznym w Jałcie na okupowanym przez Rosjan Krymie, a w czerwcu 2018 roku pojawił się na forum w Moskwie. Na oba opłacone przez organizatorów wydarzenia zaproszony został przez Janusza N. – byłego działacza Ruchu Palikota, który zatrzymany został w maju ubiegłego roku. N. nigdy nie krył proputinowskich sympatii, a w maju ubiegłego roku podczas jego zatrzymania znaleziono u niego
@rzep

Czyli partia KORWIN nie jest członkiem Konfederacji?

Partia nie jest. Ba, nawet nie każdy poseł Konfederacji jest jej członkiem
@rzep Pytasz. Twierdzisz, że Wilk jest członkiem Konfederacji i posłem. Nie podajesz żadnych źródeł. Ba, nawet pieprzysz głupoty, że członkami Konfederacji są inne partie. I zaraz będziesz twierdził, że skoro KORWiN jest "członkiem" Konfederacji, to Wilk, będąc w partii KORWiN, jest jednocześnie członkiem Konfederacji xD xD

Jesteś kopalnią beki xD
I zaraz będziesz twierdził, że skoro KORWiN jest "członkiem" Konfederacji, to Wilk, będąc w partii KORWiN, jest jednocześnie członkiem Konfederacji xD xD


@Volki: Bo tak jest. Te partie nie startują osobno w wyborach, tylko właśnie jako jeden "ruch" - Konfederacja.

Normalnie zrobiliby koalicję, ale koalicja podnosi próg wyborczy do 8% więc wymyślili sobie sposób na obejście tego.
@rzep Partie w ogóle nie startują. Po prostu ich członkowie startują z listy partii Konfederacja, a to nie oznacza członkostwa. Mogą być też zrzeszeni w sejmowym kole/klubie o nazwie Konfederacja, ale nie oznacza to członkostwa w partii Konfederacja.

Jeśli uważasz, że Wilk posiada członkostwo Konfederacji, to podaj źródło.

Piszesz, że Wilk jest posłem. Jeśli tak uważasz, to podaj źródło.