Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, dejcie kilka plusów, bo dzisiaj wieczorem żegnam moje kitku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rozsiany nowotwór płuc z przerzutami. Dzisiaj jest już naprawdę kiepsko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Uratowaliśmy ją 6 lat temu w zimę, przyszła zmarźnięta, lekko kulawa. Koci katar, praktycznie brak zębów. Potem okazało się, że prawdopodobnie w ten sam dzień, w który do nas trafiła, była postrzelona - miała kilka śrutów w ciele.
Poza tym to bardzo wdzięczny i kochający kitku. Często wypadał jej język i to naprawdę nieźle, ale będziem ją dobrze wspominać. Mam nawet takie jej zdjęcie (pic rel) xD

Do minusujących (albo raczej tych, którzy chcieliby dać minusa, ale mirko), wiem, że to sierściuch, ale naprawdę kochany. Życzę wam takiego kitku.

#koty #gorzkiezale
Akayari - Mireczki i Mirabelki, dejcie kilka plusów, bo dzisiaj wieczorem żegnam moje...

źródło: comment_1669638066X6PXo4XTHCmxsduVR0gBjJ.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Akayari: Pożegnałem już w życiu kilka futer (2 kundelki, 3 chomiki), za każdym tęsknię do dzisiaj... Po ostatnim kundelku prawie 10 lat nie miałem zwierzaka, jedno mogę doradzić - nie rozpaczaj, tylko przygarnij kolejne futerko, tyle bied pałęta się po ulicach czy schroniskach...

No i jedyne co nam pozostaje to właśnie fotografie... Ten nochal za tęczowym mostem już 14 lat:
saikomiki - @Akayari: Pożegnałem już w życiu kilka futer (2 kundelki, 3 chomiki), za ...

źródło: comment_1669658474smZCPeJRByhb5u6HuQ6bLq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Akayari biedactwo, podłe jest to życie, a te weterynaryjne k**wy za przeproszeniem nie wydadzą zwłok żeby można było znać miejsce pochówku swojego przyjaciela, tylko leci do spalarni jak jakiś odpad.
Trzymaj się tam kotku za tęczowym mostem :((((((((
  • Odpowiedz
@ZenonArciszewski3127

te weterynaryjne k**wy za przeproszeniem nie wydadzą zwłok żeby można było znać miejsce pochówku swojego przyjaciela, tylko leci do spalarni jak jakiś odpad.


Wszystko ok pod kopułą? Po pierwsze to żadne "widzi mi się" weterynarza tylko wynika to z przepisów. Myślisz, że Grażyny pofatygowały by się żeby zakopać swoje zwierzę w miejscu do tego wynaczonym? Czy raczej mielibyśmy w miejskich parkach, lasach i na trawnikach pozakopywane (lepiej lub gorzej) truchła,
  • Odpowiedz
@Akayari mogłaś poczekać godzinę, to odeszłaby w papieską( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio to trzymaj się, na pewno miała super życie z Tobą i przyjdzie do Ciebie w odpowiednim czasie w innym futerku
  • Odpowiedz
via Android
  • 11
Jeszcze mam veri close up xD
Ehh, życzę wam takiego kitku. Ciężkie to było. Za łapkę była trzymana i buziakowana. Dzięki wam Mirabelki i Mircy. Trochę dużo tych plusów, no i trochę świata Fitkę zobaczy :')
A imię dostała po tym, jak błędnie przeczytaliśmy "Piłka" xD p jak f wyglądało, ł jak t xD
Akayari - Jeszcze mam veri close up xD
Ehh, życzę wam takiego kitku. Ciężkie to było....

źródło: comment_1669664604u1Ur9XWwpBrhijQ7plMtr4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Amoberus normalnie jadła, samą mokrą karmę. Czasami sypalam suche, ale to głównie wtedy, kiedy zapomniałam dokupić saszet i też jakoś jadła xD
Edit: dla niej zawsze była awaryjna mokra saszeta, ale mimo wszystko czasami brała suche.
  • Odpowiedz
@Akayari: kochany biedny kotek :(

Przykro mi, wszystkiego najlepszego dla niej w kocim niebie i duzo dobrego dla was za owocne starania i danie jej ciepla i milosci.
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: To nie ten. To Czarny Kapeć, nadal aktywny. Znowu powoli zaczyna lizać liście. Wczoraj nosiłam ją na rękach, czego nie lubi, ale.. pojawił się obok liść i dostała szału xD ale nie miałam jak nagrać.
  • Odpowiedz
@ann81: Mirabelko, 13 lat to mimo wszystko fajny wiek. 13 lat w szczęściu i mizianiu, 13 lat saszet, 13 lat wspólnej przygody. Na pewno byłaś super kocią mamą. :)
  • Odpowiedz