Wpis z mikrobloga

@cosset: grzac i wietrzyc
a zmyc to chlorem najlepiej - wybielacz ace, demestos jesli na bazie chloru. Zabije zarodniki

mozna tez kupic plyn np. pufas, ale po co skoro wybielacz na chlorze albo domestos zrobi to samo
@cosset jak gówniana farba to od wody też się zniszczy u nie każdy dosmestos jest na chlorze. Skład trzeba sprawdzić. Jak nie jest to do Rossmanna po Ace za 6-7 zł i tyle. Przyda się jeszcze do prania
@cosset: Przez jeden dzien tyle??? Mam zla wiadomosc, masz duza szanse na duzego grzyba w chacie. Wezwij ekipe z dobrymi miernikami wilgoci, sciany, posadzka, lazienka kuchnia, kranik za lodowka. U mnie bylo podpbnie i zobacz co mialem pomiedzy scianami kartongipsowymi, pomiedzy przedpokojem a lazienka. To czarna pleśń, bardzo niezdrowa dla człowieka. Nie chcę cię straszyć ale u ciebie może być podobnie. U mnie przez 4 lata to narastało a i tak
Monochromatyczny_ - @cosset: Przez jeden dzien tyle??? Mam zla wiadomosc, masz duza s...

źródło: comment_1669638356D6PXSjovEXxND5SmBglsaM.jpg

Pobierz
@cosset: tak. Jak nie masz nawiewnikow, wentylacji mechanicznej to powinno sie w zasadzie codziennie wietrzyc przez 4-5 minut

(okna otwarte na max, a nie uchylone)

Do tego zbyt niska temperatura powierzchni na ktorej skrapla sie woda

podobnie bedzie jak w dzien masz goraco a w nocy zimno przy braku wymiany powietrza, bo schlodzone powietrze moze trzymac mniej wody, a ta musi sie na czyms osadzic - oknach albo zimnych scianach