Wpis z mikrobloga

Z dupy nagle z 15 repsów na dipsy (od 2 miechów mi już odcinało trica po piętnastym) przy wadze 108 kg, zrobiłem nagle 23 xD Ogólnie coś w moim treningu mi zajebiście robi dobrze na wyciskania ale jeszcze nie wiem co, bo progres mam z dupy nagle jakby coś się odblokowało. Albo dipsy same w sobie, albo zwiększenie objętości na całe bary w tym tylni akton, albo tate pressy. Jak w tym tygodniu pójdzie 125x10 na płaskiej to chyba czas myśleć o 150 na one repa. Wciąż wierzę, że @Kasahara dogonie w tym tempie bo pewnie się sterydziarz rozwali po drodze i będzie miał przerwę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jak nie to po prostu mam jeszcze asa w rękawie czyli nauczenie się poprawnej techniki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy
  • 5
tygodniu pójdzie 125x10


@stefan8800: No i po co cardio robisz na tej ławce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja 125x10 bym nie zrobił, pewnie koło 8 by już mnie odcięło, no może z trudem, a 150 pyklo na raz i może nawet te 152.5-155 by dalo radę, ale poczułem małe ukłucie w mięśniu to sobie dałem spokój i narazie nie próbowałem
@krzysiek944: No ja pewnie się zesram przy 150 bo high repy średnio się u mnie przekładają ale zobaczymy xD Robię 10x w pierwszej serii bo się podjarałem, że 115x10 poszło, czyli rekord 3 tyg temu a teraz co trening dokładam i nadal idzie 10 ale upośledza to kolejne serie ofc, które już robię w miare technicznych x5