Wpis z mikrobloga

@LordMrok: kanapa spoko, na tv się nie znam, a co do kompa to albo weź z większym dyskiem i dodatkowo przemyśl opcję dokupienia hdd jakiegoś terabajtowego bo 512gb to na system i parę gierek tylko wystarczy
@LordMrok: nie no wiesz na tagu raczej nikt Ci nie poleci gotowca, taki klimat tutaj. Bo niektórzy @konto_dla_trybu_nocnego: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie rozumieją, że nie każdy ma skilla albo chęci to składania samemu.
Ja tam składam zawsze sam swoje kompy, ale to trzeba lubieć i umić (ale np. ostatnio musiałem zawozić do serwisu bo nie ogarnąłem xD)
planuje zakupić późną wiosną


@LordMrok: to teraz nie ma co składać pc bo nowe cpu za rogiem, po premierze okażę się który będzie najlepszy do gier, a Tv tez na wiosnę czy teraz?
Tv marki tcl póki co najsensowniejszy wybor. Marka mało znana, chociaż firma wcześniej produkowała sprzęt Thomson. Więc przy tych parametrach cena jest bardziej niż zadowalająca. Kanapy sam szukam, coś trafię dam znać. O kompach piszą całe księgi, ale rada @Witson by poczekać jest dobra. W końcu marca firmy ogłaszają wyniki za poprzedni rok i aby lepiej wypaść wypuszczają coś nowego. A stare spada z podium i z ceny. Na komp warto poczekać.