Wpis z mikrobloga

Dlaczego w #pkobp rezygnacji z karty trzeba dokonac osobiscie w oddziale banku, czesto zlokalizowanym daleko od miejsca zamieszkania a paliwo drogie a w innych bankach mozna zrezygnować on-line i nie trzeba tracic czasu na stanie w korkach i kolejce do obslugi a potem jeszcze cała ta papierologia ? Mamy XXI wiek. Jestem przeziebiony i musze jechac osobiscie zrezygnowac z karty a bank naraza przez to swoich pracownikow na #covid19. Czy jednak się da a ja sie mylę ?
  • 10
@ING_Bank_Slaski: tak chodziło mi o walutowe podpięte pod zwykłe. To dobrze, że koledzy nad tym pracują.
Niech popracują jeszcze nad mega mulącą apką, bo przez ciągłe zalecenia czyszczenia cache apki w androidzie, co nie pomaga(s21fe) + brak normalnej oferty na oko bez nowych środków dla obecnych klientów zamykam wszystkie konta.
@ING_Bank_Slaski: Spoko, nie wiem czy przekażesz gdzie trzeba, no ale musiałem się wygadać.

Co do apki - oprócz mega zamulania (chyba chodzi o sesje) to jest super. Poukładana i przemyślana, czcionka sztos.
Niestety brak trybu ciemnego - ludzie piszą w opiniach już od paru lat.
No i zgniła wisienka na torcie wprowadzone niedawno - popupy własnych ofert w apce. Żeby się dostać tam gdzie chce musze zamykać jakieś reklamy lokat właśnie.
@kokol: wypowiedzenie umowy o kartę kredytową możesz złożyć w serwisie internetowym iPKO – w sekcji: Moje sprawy, w zakładce: Wiadomości prosimy kliknąć opcję: Nowe pytanie/zgłoszenie (w treści wiadomości napisz, że wypowiadasz umowę o kartę kredytową i podaj jej numer).