Wpis z mikrobloga

@choochoomotherfucker: Całymi dniami? Całymi? Jezu, co za kretyństwo używać słów, których znaczenia się nie zna.

Obrażam ludzi? Kurła, wysłałem komuś zasadę pisowni znaków interpunkcyjnych, a ty twierdzisz, że obrażam takimi akcjami ludzi?

Co ty masz w tej swojej dyni? Słomę?
  • Odpowiedz
xDDD


@choochoomotherfucker: Po pierwsze, to ty się #!$%@? tylko dlatego, że ja grzecznie próbuję kogoś czegoś nauczyć.

Po drugie, to stwierdzenie faktu nie jest obrażaniem. Twoje czyny pokazują, ze nie umiesz myśleć logicznie i to jest fakt, a nie "obrażanie".

Poza tym mylisz pytanie z twierdzeniem.
  • Odpowiedz
Gdyby to było grzeczne, to byś nie dostawał banów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Nie kumasz, że jeśli ktoś jest bez powodu dla mnie niemiły, to ja nie pozostaję dłużny?

Nie kumasz, że zazwyczaj grzecznie podrzucam materiały edukacyjne i to ludzie twojego pokroju zaczynają bez powodu mnie minusować i sugerować, że nikt mnie nie lubi, że kaczki mi chleb rzucają?

No właśnie, nie kumasz tego. Zaczepiłeś mnie
  • Odpowiedz
że kaczki mi chleb rzucają


@StaryWedrowiec: A rzucają?

Zaczepiłeś mnie w sytuacji, w której nikomu nic złego nie powiedziałem i dziwisz się, że wątpię w twoją inteligencję?


Zaczepiłam Cię, bo zrobiłeś błąd, a zawsze mnie to bawi, kiedy błąd popełnia ktoś, kto je ciągle poprawia i się wymądrza xD
  • Odpowiedz
Zaczepiłam Cię, bo zrobiłeś błąd, a zawsze mnie to bawi, kiedy błąd popełnia ktoś, kto je ciągle poprawia i się wymądrza xD


@choochoomotherfucker: Wielokrotnie mówiłem, że nie jestem alfą i omegą i popełniam błędy. Mówiłem również, że nie nie jestem filologiem, tylko zwykłym Polakiem.

Jeśli widzę spację przed znakiem zapytania, to podaję pomocną dłoń i przewijam dalej, bez słów, a ty się czepiasz literówki i do tego próbujesz mi wmówić, że
  • Odpowiedz
Zaczepiłam Cię, bo zrobiłeś błąd, a zawsze mnie to bawi, kiedy błąd popełnia ktoś, kto je ciągle poprawia i się wymądrza xD


@choochoomotherfucker: Co nie zmienia faktu, że w przypadkach, kiedy komuś coś podrzucę, mam rację. No, chyba że stawianie spacji przed pewnymi znakami interpunkcyjnymi uważasz za formę poprawną.

Mogę komuś powiedzieć, że wykonuje źle jakiś pomiar, mimo że mogę nie umieć robić innych pomiarów - ważne, żeby moja uwaga była
  • Odpowiedz
Wielokrotnie mówiłem, że nie jestem alfą i omegą i popełniam błędy. Mówiłem również, że nie nie jestem filologiem, tylko zwykłym Polakiem.

Jeśli widzę spację przed znakiem zapytania, to podaję pomocną dłoń i przewijam dalej, bez słów, a ty się czepiasz literówki i do tego próbujesz mi wmówić, że to nie była literówka, to jak to można nazwać?

Często bywam wyzywany, bo ośmieliłem się podsunąć komuś materiał ze szkoły podstawowej - i to
  • Odpowiedz
To się zgniata, żeby wszystkie soki puściły właśnie wtedy kiedy jesz, żeby poczuć te wszystkie smaki.


@dybligliniaczek: Serio? Nie każdy nosi przy sobie prasę hydrauliczną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hambiurger powinien być taki, żeby nie musiał byś stabilizowany drewnianym patykiem, bo sama idea hambiurgerów jest taka, że można go zjeść w biegu, bez użycia sztućców; przy pomocy gołych dłoni. ¯\_(ツ)_/¯

StaryWedrowiec - > To się zgniata, żeby wszystkie soki puściły właśnie wtedy kiedy je...

źródło: comment_166968037780dsD9SNf4oLHqCpXR1MCq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Gdyby to było grzeczne, to byś nie dostawał banów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@choochoomotherfucker: Ponad siedem lat aktywności i aż trzy bany. Grubo, co nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa za nazwanie kretyna kretynem. I to nie od razu, tylko w dyskusji, w której ktoś mnie obrażał, a ja nie zgłosiłem, tylko ciągnąłem dalej, bo wolę, żeby takie dyskusje pozostały w internecie.

No
  • Odpowiedz