Wpis z mikrobloga

Co jest #!$%@? z tymi cenami paliw?
Dolar poniżej 4.5 zł, ropa szoruje po dnie licząc czas od wojny, a na stacjach @orlen_lite, zwróciłem uwagę np. na jedną, ze świeżo przemianowanych z lotosu, 7.99 zł za ON w sobotę. Jeśli dziś spadło 5 gr to sorry, powinno spaść #!$%@? o 1 zł w odniesieniu co cen na rynku i cen hurtowych.

Grunt pod VAT 23% @orlen_lite i płomienne przemówienia wodza Touretta, jak to dbają by ceny paliw nie wzrosły?

#!$%@? to jest tak jawne #!$%@? obywateli w dupę, że nie wiem jak to może przechodzić w cywilizowanym państwie.

Przepraszam za tyle #!$%@? w tekscie, ale mam słynne schorzenie :)
#paliwo #oszukujo #polska
  • 77
@dzieju41: @joolekk: No ja oczywiście to wiem doskonale. Świetnie orientuję się w tych ich psychologicznych sztuczkach dla debili. Na paliwo też mnie stać, tylko #!$%@? mnie wydawanie pieniędzy tam gdzie nie powinienem. Wystarczająco dużo oddaję danin.

Same podatki dochodowe płacę 5 cyfrowe, nie mówiąc o Zusach i innych badziewiach.
Ale za to #!$%@? muszę płacić krocie za paliwo, za prywatnych lekarzy itp.

Ten kraj to kpina z obywateli wymieszana z
@KubaGold22: Oczywiście, że robi. Ja na swojej małej przestrzeni jak tylko mogę uświadamiam jeszcze nie przekonane do kłamstw rządu osoby, że jednak coś się nie zgadza. Niech tylko każdy uświadomi kilka osób. Kropla drąży skałę. Tylko nie argumentami #!$%@?ć pis bo tak. Tylko faktyczne merytoryczne argumenty z przykładami. Jest tego masa, więc nawet się mocno starać nie trzeba.
@sqrvol: a tak krzyczeli, że u nas paliwo po 5 zł, gdzie w Holandii rekordowe 8! Najtańsze paliwo w UE.
Wałkowane było to z tydzień we wiadomościach. Bo tyle mniej więcej to paliwo było "tańsze". Nie będę się zagłębiał w odpisywanie kosztów, VATu.

Później cisza. Pojedyncze wystąpienia z okazji jakichś kuponów, spadków na max tydzień czasu. Pokazywanie pylonów z cenami z lutego.

Manipulacje, półprawdy, łapanie chwilowej prawdy, to #!$%@? nasz rząd.
@xyzzy: o matko znów te wysrywy o rafinacji. Zawołam Cię w styczniu i zobaczymy jaka jest cena. Czy jednak dało się taniej na tym 8% czy nie. Zobacz cenę w hurcie na stronie Orlenu. Wynosi ona 6.49 zł oszczędzę Ci szukania. Porównaj z ceną na stacjach gdy była podobna. Też Ci oszczędzę było to plus minus 7-7.05 za ON. Chcesz zweryfikuj.

Do ceny hurtowej też doliczasz cenę obróbki ropy?
Może marża