Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam/znalazłem dziwny problem z listowaniem map na moim Garminie (Forerunner 955).

Ściągnąłem 3 Polskie OSMapy w formacie .img (ogonki, warstwice i szlaki), wrzuciłem je do folderu GARMIN i wszystkie ładnie się wyświetlają w konfiguratorze map na Garminie. Na ten moment nie ma problemu.

Natomiast, gdy wgram choć jedną mapę innego kraju stąd, to jedna z wgranych wcześniej Polskich map (warstwice) nie wyświetla się już w konfiguratorze. Mimo to mapa jest widoczna w "menedżerze map" dostępnym z poziomu ustawień systemu, nadal owa mapa jest też aktywowana, ale nie mogę jej dezaktywować gdyż nie widzę jej w konfiguratorze.

Sprawdziłem też, że mogę pobrać wiele map innych krajów z tej stronki i nadal wszystkie są widoczne w konfiguratorze, choć miałem też sytuacje, gdy wgrana mapa innego kraju się nie pojawiała, natomiast 3 Polskie OSMapy już tak. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Być może jest to związane z limitem warstw map dla danego kraju czy jakąś zbugowaną pamięcią cache? Czy miał ktoś kiedyś taki problem?

#garmin
  • 1
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Temat otworzyłem też na Reddicie, gdzie jeden z użytkowników poinformował mnie, że takie wgrywanie postronnych map na Garmina nie jest oficjalnie wspierane i support kazałby to usunąć.
  • Odpowiedz