Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie czasami to tak jak w pogoni za ładnym stylem niektóre urządzenia/meble przestają spełniać swoje postawowe funkcjonalności.

Najlepszym przykładem jest chyba główny zegar ścienny w salonie. Jak sobie przeglądam allegro to jest masa świetnych zegarów, pod względem wyglądu, cuda niesamowite, wręcz dzieła sztuki. Jedyną wadą jest to, że nie odczytasz z nich godziny xD

#przemyslenia #wystrojwnetrz
  • 14
@Murasame: Ja mogę z tego oczytać godzinę z dokładnością do 5 min. Nie wiem w czym masz problem. Ta pokazana to gdzieś tak 13:47... No ale do gotowania jajek na twardo rzeczywiście się nie nada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4833478: Raczej zależy mi na kwadratowym/prostokątnym kształcie. W miejscu w którym chce powiesić zegar, przy suficie jest otwór wentylacyjny, który jest okrągły. Według mnie będzie to wyglądać śmiesznie jak obok siebie będzie tyle kółek.
@Murasame: Nie mówię, że nie, ale teraz w co drugim domu taki.

Też szukałem zegara – na półkę, nie na ścianę – ale stwierdziłem, że mam piekarnik – a w nim zegarek – w takim miejscu, że dodatkowy czasomierz to będzie tylko zbędny bibelot.
Nie no czemu


@Murasame: Bo jest hype na takie zegary i teraz każdy takie montuje, a właściwie to już jest końcówka tej mody i za rok czy dwa będą wyglądać po prostu zabawnie. Na początku to był unikatowy pomysł ale jak stał się mainstreamowy to zaczął pachnieć kiczem.
@gunsiarz: @4833478

Nie każdy musi starać się być na siłę oryginalnym. Jak coś ładnie wygląda to nic dziwnego, że jest popularne Ja np. sobie ostatnio kupiłem drewnianą mapę świata na ścianę, bo już od 2 lat o niej myślałem. Wiem natomiast, że to jest na tyle popularne ostatnio, że pewnie co drugie nowe mieszkanie ma coś takiego na ścianie.