Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj w #warszawa na Nowym Swiecie podeszli do mnie policjanci i postanowili mnie wylegitymować. Gdy zapytałem dlaczego to powiedzieli że długo stoję w jednym miejscu i podejrzanie się rozglądam.

Tak było bo czekałem na znajomych. Serio, do tej pory nie miałem do czynienia z tą instytucją i myślałem, ze wykopki przesadzają. No ale jednak widzę, że macie w 100% rację.

#policja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638388b84bf3873cacec9946
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 81
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: Odstępujesz od dyskusji, bo za cienki w gębie jesteś i powielasz głupoty. Ile masz lat, że tupiesz nóżką ze złości, bo ktoś się nie zgadza z twoim zadaniem? Fantazję o biciu pałką zostaw dla dorosłych, bo byś sobie krzywdę zrobił niepotrzebnie ;-)
  • Odpowiedz
Nic się nie zmienia przez lata. 12 lat temu jako licealista zostałem spisany w parku o 12:30 za #!$%@? zupełnie nic wraz z 2 innymi kolegami. Po prostu siedzilismy - bez krzyków, alkoholu po prostu w środku dnia po zajęciach.

Na pytanie za co nas spisują, odpowiedzieli, że jesteśmy w podejrzanym miejscu (w #!$%@? publicznym parku byliśmy dla przypomnienia, a nie dziupli samochodowej). Wtedy miałem niska świadomość jako, że nie miałem nigdy
  • Odpowiedz
@przemytnik: Ma to swoje uzasadnienie, za kilka godzin ktoś #!$%@? w parku nowe ławki i wyrwal śmietniki maja na kamerach łebków w czerwonej niebieskiej i czarnej bluzie bez widocznej twarzy ale dzięki temu ze legitymowali będzie jakiś punkt zaczepienia i ułatwi to prace operacyjna to jeden z naprawdę wielu przykładów
  • Odpowiedz
Ma to swoje uzasadnienie, za kilka godzin ktoś #!$%@? w parku nowe ławki i wyrwal śmietniki maja na kamerach łebków w czerwonej niebieskiej i czarnej bluzie bez widocznej twarzy ale dzięki temu ze legitymowali będzie jakiś punkt zaczepienia i ułatwi to prace operacyjna to jeden z naprawdę wielu przykładów


@Borubar23: xDDDDDDDDDDDDDD
no to wszystkich spisujmy, wszystkich traktujmy jako podejrzanych i wszystkich podsł#!$%@? xD
  • Odpowiedz
@piachu: zrobiłeś pięknego fikola czym jest legitymowanie do podsłuchiwania, jak ktoś siedzi w rejonie gdzie dochodzi do aktkow wandalizmu przez ludzi w przedziale wiekowym 16-30 lat to wiadomo ze można kogoś takiego podejrzewać ze mógłby coś takiego zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: od lat za granica, w różnych krajach, dziesiątki #!$%@? akcji typu spanie w namiocie w centrach dużych miast xD i mogę policzyć na palcach jednej ręki moje spotkania z policją. A w Bolzce? Podziękuj że tylko cie spisali i jeszcze przeproś ze żyjesz xD I jeszcze jak widać dla niektórych to normalne...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od lat za granica, w różnych krajach, dziesiątki #!$%@? akcji typu spanie w namiocie w centrach dużych miast xD i mogę policzyć na palcach jednej ręki moje spotkania z policją. A w Bolzce? Podziękuj że tylko cie spisali i jeszcze przeproś ze żyjesz xD I jeszcze jak widać dla niektórych to normalne...


@PonuryZielarz: Pewnie dlatego ze w Polsce nikt w centrum miasta nie śpi w namiocie i
  • Odpowiedz